• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - domsim

13. března 2012 
ahojky všichni,jmenuji se Simona,je mi 32 let,mám už 12-ti letého syna Domču a ted 4-letou Nikču :slight_smile: Nikolka je z jednovaječných dvojčátek,bohužel mi zbyla jen jedna :fearful: ,ale je to i tak obrovská radost,jsem šťasná,že mám aspon JI....i když začátky a těhotenství bylo strašné,ve 27 týdnu jedné přestalo bít srdíčko :frowning2: :frowning2: je to na dlouhé vyprávění,vážila 1300g a měřila 39cm,ale je uplně šikovná,zdravá,krásná a tak jsem za to mooooc šťastná :slight_smile: :slight_smile: S bráškou se zlobí,ale to je myslím normální :slight_smile: také od něho pochytila plno krásných slov :slight_smile: Pracuji jako zdravotní sestra.Přihlásila jsem se díky mé sestře,která už je tady zaregistrovaná a čeká miminko,tak jsem za ni šťasná,že se jí to po několika letech povedlo....pro začátek asi stačí :slight_smile: Krásný den..
11. bře 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@domsim Ahoj Simono, vítejte i s Domčou a Nikčou mezi námi na MK, stránce plné dobré nálady, rad, zkušeností, tipů atd. Je fajn, že jsi se díky sestře zaregistrovala a doufám, že se ti MK bude líbit! Kdyby jsi cokoli potřebovala, dej mi vědět :slight_smile: J*
13. bře 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek