• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - duckisek

4. května 2012 
Ahojky, přihlásila jsem se tu proto, že věřím,že se tu dozvím mnoho zajímavých věcí. Chtěli bychom s přítelem miminko, ale zatím nic. Mám sice nějaké tušní, ale nevím to jistě. Proto věřím, že zde mi mohou budoucí i současné maminky poradit :slight_smile:
4. kvě 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,to tušení je jen pocit?Nemůžeš testnout?To by ti odpovědělo hned :wink:
4. kvě 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No byla jsem u doktora, ale ten nic neviděl. Dělala jsem si test a jeden vyšel pozitivní a druhý negativní, tak nevím. 3týdny jsem bez MS a to jí mám pravidelněkrevní testy byly negativní, ale je mi furt zle.
4. kvě 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duckisek Tak to je fakt zvláštní,to je dost dlouhá doba,na to že nic není vidět :frowning2: No já jdu k doktorce v pondělí,protože já mám spoždění také a testy začali pomalu sílit a teď jsou jednoznačné a to mám bez MS teprve týden.To mě překvapuje,že krev nic neukazuje :confounded: Můžeš mi poslat ten testík jak vypadá?????Jestli chceš pošlu ti ty moje,pro porovnání.
4. kvě 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No právě já jsem z toho už celkem špatná. Nevím jak se mám chovat. Byla jsem si celkem jistá, že je to těhoteství a jak jsem viděla, že na ultrazvuku nic není, tak mi bylo do pláče. Jediné co mi doktro řekl, že je v še v pořádku, až na to že mám trochu zvětšenou dělohu, ale ty krevní testy by měli potvrdit jestli jsem těhotná nebo ne, ale proč mi je zle to nevím...Já ty testy vyhodila, protože když jeden vyšel tak a druhý jinak, tak mi to přišlo zbytečné je nechávat :frowning2:
4. kvě 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..Nejlepší by bylo si udělat ještě jednou test :slight_smile: Někdy se stává že jeden vyjde a druhý ne..do třetice všeho dobrého :wink: Držím pěstičky at jsou tam // :slight_smile: Ale jinak je opravdu zvlaštní že ještě nic neviděl...Já měla spožděnou MS 3 týdny a už jsem to věděla já i mudr...
4. kvě 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duckisek
Ahoj, zkus si udělat ještě jeden testík a hned budeš vědět na čem jsi, když jsi 3 týdny bez ms, už musí být čárečka pěkná, pokud bys čekala miminko :dizzy_face:
držím moc moc palečky :dizzy_face:
4. kvě 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duckisek tak vidět na utz ještě nic nemusel, ale z krve se to dá poznat hned, tak nevím :confused:
4. kvě 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duckisek Je to blázinec,ale někdy se stává,že tělo se chová,jako by bylo v jiném stavu a nic :angry: Ale nevzdávej to,třeba se teď tělíčko připravilo a klapne to teď :wink: :slight_smile:
4. kvě 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Těm testům moc nevěřím :slight_smile: kamarádka to zkoušela schválně jak byla ve 4 měsíci a nic jí to neukázalo...No to je mi právě taky divné, že z krve to vyšlo negativně...na tom ultrazvuku bych pochopila, že to neviděl, ale z krve to jde poznat hned...Jenže bolesti a pocit zvracení mám furt a doktor mi řekl, že je vše v pořádku :unamused:
4. kvě 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chtěla bych aby to vyšlo, ale když to nevýjde ted, tak není všem dnům konec a povede se to třeba příště :slight_smile: jen kdyby mi furt nevrtalo hlavou proč ještě nemám MS
4. kvě 2012 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duckisek
A neměříš třeba BT ?
4. kvě 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To ani nevím co je a jak se to měří :slight_smile:
4. kvě 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duckisek Nechci to špatně nazvat,ale občas se to stává,říká se tomu mezi námi "falešná březost"Jinak jestli se ti do týdne nedostaví MS došla bych na provokačku,aby jste se mohli zas snažit,protože takhle bys mohla mít anovulační periodu víš :unamused:
4. kvě 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anovulační? Co to znamená?
4. kvě 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duckisek To je že by jsi neměla ovulaci,tudíž by se neuvolnilo žádné vajíčko,které by čekalo na oplodnění.
4. kvě 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha, no jdu v pondělí na vyvolávačku, tak uvidím po ní jestli budu mít ms nebo ne
4. kvě 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duckisek Budu na tebe myslet,já jdu zas v pondělí na kontrolu,jestli už bude vidět nějaká tečka ve mě :wink: Tak ať nám to vyjde jak nejlépe je to možné!!! :slight_smile:
4. kvě 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@duckisek
Bazální teplota, je teplota, která se měří v pochvě, ústech nebo v konečníku, nejlepší je to u zroje, to znamená v pochvě ...
Když měříš každý den ještě před tím než vstaneš,vždy ve stejnou dobu, můžeš z teplot krásně poznat, jestli proběhla ovulace a kdy, jestli je naděje na těhotenství a kdy dojde menstruace.
Je to jednoduché, skoro zadarmo - musíš mít jen dobrý teploměr a přitom je to skoro všeříkající, doporučuju vyzkoušet :slight_smile:
4. kvě 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to mi stačí normální teploměr, kterým se měří teplota při nemoci?
4. kvě 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ti přeju at tam uvidíš to co si přeješ :slight_smile: snad mi to taky jednou výjde
4. kvě 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duckisek Určitě ti to vyjde o tom žádná :slight_smile:
4. kvě 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. kvě 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkuji Vám holky :slight_smile:
4. kvě 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. kvě 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duckisek ahoj, čtu tady co tě potkalo, a je docela zvláštní že jsi 3 týdny od MS a doktor nic neviděl, mělo by tam být aspon váček.... takhle by to mohlo být i mimoděložní těhu :unamused:
4. kvě 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No je to zajímavé, ale to by snad z krve zjistili že to je mimoděložní ne?
4. kvě 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek