• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - dyger

26. dubna 2013 
Jsem tu nová, o koníkovi jsem se dověděla od kamarádky, která je hrdou dvounásobnou maminkou,.... s přítelem se už dva a půl roku snažíme o mimi, ale stále nic :frowning2: poslední MS jsem měla 23.3 a cyklus 27 dní, a ona stále nikde, žádné příznaky na MS ani těhu, test jsem si dělala včera večer, nedočkavá, a nic dneska MS stále nikde, ale mám takový jakokdyby nahnědlí slabí výtok,... Ráda bych byla za dvě čárečky, ale mám pocit, že jsem asi zbytečný plašan,... je tu někdo, kdo má podobné zkušenosti???
23. dub 2013 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dyger ahojky, vítej, určitě jsi tady správně, je tu spousta holek, co se snaží otěhotnět. v jednotlivých tématech si můžeš najít, co tě zajímá, jaké vyšetření je dobré podstoupit a podobně.
23. dub 2013 ve 13:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je děkuji za reakci :grinning: teď taková nesvá,... několikátý den po očekávané MS a nic,.. nic ani test,... zatím,.. nevím jestli věřit, že se to povedlo nebo raději smutnět, že zase nic.. :frowning2:
23. dub 2013 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak pozdě ale bohužel přišla... :frowning2: tak snad příště.....
24. dub 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dyger Určitě se dočkáš! Držím ti palce
24. dub 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sanuli Doufám, že se dočkám,.. ono dva a půl roku se snažíme a stále to vypadá, že jo, pak zase nic,.. tak jsem z toho už taková nešťastná,... zkusili jsme to i tak, že jsme pořídili štěňátko, abych nemyslela na možné těhu a taky to nějak zatím neklaplo :frowning2:
26. dub 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek