• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - eeelishka

4. ledna 2011 
Ahojky, jmenuji se Eliška, s přítelem bydlíme v bytě v Třinci spolu s kocourem Gafieldem a Osmákem Gizmem, v červenci se k nám připojí i naše mimi :slight_smile: Zaregistrovala jsem se na doporučení kamarádky, doufám že se tady dovím spoustu nových věcí, podělím se s vámi o fotečky a najdu nové přátelé :wink:
22. pro 2010 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@eeelishka
ahojky tak to gratuluji... já čekám mimi už v březnu a budu to malej Radimek.... juuu my taky mame kocourka a ten je pěkné zbarvený přímo jako garfield ve filmu... já pocházím z Ropice u Třince,s přítelem se známe 7.měsíců a taky plus minus jsem v 7.měsíci těhu...
3. led 2011 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@janulisek1988
Ahojky, děkuji a rovněž gratuluji :slight_smile: Kamarádka taky čeká mimčo v březnu. Vybrali jste pěkné jméno, ve kterém měsíci ti doktor řekl pohlaví? Já už bych to taky chtěla vědět, 20.1. jdu na kontrolu, ale nevím jestli to už bude vidět, všude píšou něco jiného..Pro kluka máme Jakuba a pro holku jsme se ještě úplně nerozhodli...S přítelem jsme spolu rok.... No a náš kocour sice jako Garfield zbarvený není, ale plně obstarává jeho vlastnosti. Ještě že není ale tak tlustý, naopak pohybově velmi nadaný :slight_smile:) ...Opatruj se, zatím pa :slight_smile:
3. led 2011 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@eeelishka
ahojky, jméno Radim jsem si vybrala já, přítel chtěl Richarda, ale mně se to nelíbí :unamused: představ si(doufám,že můžu tykat), že taky 20.1. jdu na kontrolu k Mudr. Fišarovi, já jsem se pohlaví dozvěděla na UTZ ve 20.týdnu v nemocnici Sosna kde Dr.Fišara posílá každou maminku... já mám bráchu Jakuba, ale jméno je pěknééé, já jsem myslela že budu mít holčičku Zuzanku ale moje představy se nenaplnily, na UTZ ve 20.tydnu jsem si vzala sebou bráchovou přítelkyni, ale čekala v čekárně, a jakmile jsem vylezla tak mi potom řekla že jsem byla bledá jak stěna... zatím s přítelem nebydlím, musíme si první obývaček dodělat(teda spíše víc zásluhy má na tom přítel, já nemůžu zvedat těžké věci, tak mi je to líto, že nemůžu přiložit ruku k dílu...)momentálně dodělal 31.12.2010 podlahu, ještě chybí aby v práci dodělal okna a dveře,udělal kachlové kamna a můžeme bydlet(ale to je zatím ve hvězdách,kdy se budu stěhovat)....tak to je super kocourek... ten můj je spíše takový co se jenom peleší a rád si vleze k teploučku.... to bude tvoje první miminko, že??? taky se opatruj zatím paaa :slight_smile:
3. led 2011 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj
@eeelishka , vítej na stránce modrykonik.cz. Doufám, že tady najdeš spoustu virtuálních kamarádek :wink:
4. led 2011 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@janulisek1988
Ahojky, to víš, že mi můžes tykat :slight_smile: My jsme se na Jakubovi shodli, holku jsme chtela Terezku, ale přítel nechce tak ještě budem uvažovat.. Ja jdu k Fišarovi na osmou hodinu, v kolik ty? Možná se potkáme, mohli bychom zajiít pak třeba na čaj dolů do restaurace pokud budeš mít čas..Tak říkáš, že me kontrola na Sosně nemine jo? Asi tam maji jiný UZ než Fišara..Máš šikovného přítele, to je dobře, že je takový zručný..někteří chlapi nevědí jak vubec vypadá kladivo natož aby něco doma dělali sami..já si naštěstí taky nemohu stěžovat :slight_smile: Čekáme první mimčo :slight_smile:..právě, že bych ráda měla u sebe přítele jak se dovíme pohlaví tak to snad půjde..Máš ICQ? Že bychom byli ve spojení i takhle? Jsem už pořád doma na nemocenské tak mám někdy dlouhou chvíli..zatím papa :slight_smile:
4. led 2011 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@eeelishka
Ahojky, k Fišarovi jdu na 10:15, ale budu tam dříve protože nemam dobre autobusove spojení v 10:00hod... Ráda bych s tebou zašla na čaj,ale asi se mineme... tak co já vím,tak Fišara tam posílá každou maminu... a přítele si tam klidně můžeš vzít i do ordinace... myslím, že v ultrazvuku na Sosně a u Fišary není rozdíl... ICQ mám: 474-438-039, ale málo tam teďka bývám, spíše jsem na Facebooku pod jménem Jana Bardoňová-Skotnicová, a co svatbu s přítelem neplánujete než se mímísek narodí?? No, to máš pravdu s těma dlouhýma chvílema, to samé teďka mám i já... jedině jak se umím zabavit je internet...
4. led 2011 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek