• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - eliska26

28. prosince 2010 
Ahojte maminky, já mám 16 let a také mám dítě ... dceru Terezku ... Velmi ráda bych pokecala s Vámi. . A ještě dodám, že svou roli matky si plným výborně! A nikdy nelituji, že jsem si Terinku nechala.A už žádné věci jako je flákání se po diskotékách u mě nehrají žádnou roli! A když mi někdo řekne, že jsem si zahodila své mládí ... úsměv Terinky mi ji tisíckrát vynahradí .... to mi dáte asi za pravdu.A ještě je dobře když je menší rozdíl mezi mámou a dcerou víc si rozumí ... věřím, že já s Terezkou budeme jako Gilmorova děvčata ... :grinning: :grinning:
27. pro 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,tak klobouk dolu :wink: :wink: ja bych to v 16 asi horkotěžko zvladala,tak preju hodne sil a mala at je jen a jen zdrava :wink:
27. pro 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliska26 jů, to je obdivuhodné! :wink: malá je krásná, tak vítej na koníku :slight_smile:
27. pro 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliska26 Vítej! To jsi teda opravdu šikovná, já bych to asi nevím jestli zvládla :confused: Tak ať ti malá prospívá a dělá samou radost, a měj se tu na koníku hezky :slight_smile:
27. pro 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliska26
Ahojky, vítej!
Tady určitě najdeš pochopení když ne u lidí kolem sebe.
A taky plno rad a nápadu a receptů.
Držím ti moc moc palce. Zase budeš mít odrostlé dítko a můžeš si pak užívat života naplno.... o nic jsi nepřišla.
To nejtěžší a nejúžasnější co v životě můžeš dokázat a zvládnout to už máš doma... v podobě malého drobečka a neboj, ten malý drobek ti ty diskotéky vynahradí daleko víc! :slight_smile: Počkej až se začne prvně pořádně smát, to budeš štěstím bez sebe. :slight_smile:
27. pro 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyjo, takže autorka je vymyšlená?? :confused: na to přišli admini jak, že tu někomu sebrala identitu? teda to jsou mi věci... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/nactilete-maminky-a-tehulky/
28. pro 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek