• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - evapajer

2. ledna 2013 
Jsem šťastnou ale občas dost unavenou maminkou dvou krásných dětiček(dcerka narozena v lednu 2009 , syn v červenci 2012)Na dcerku jsme čekali 4a1/2 roku a i na druhé děťátko jsme si museli počkat ( v 8tt samovolný potrat, na podruhé vyšel test i krev pozitivně ale UZ negativně, až na potřetí se zadařilo) Ještě bych chtěla podotknou že první těhu přišlo půl roku po tom co jsme si pořídili psí miminko...Megulce(labradorka) budu na vždy moc vděčná .Vdaná jsem od roku 2005 a myslím že jako ve většině je to i u nás jednou dole a jednou zase nahoře.Přihlásila jsem se na doporučení jiné maminky.
29. pro 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evapajer Ahoj Evi, vítej mezi námi na MK i s tvými krásnými dětičkami! :slight_smile: Mamince za doporučení velmi děkujeme a tobě patří velký obdiv za výdrž, kterou jsi projevila na cestách za svými ratolestmi. Nebyla jednoduchá, jak to tak čtu, ale určitě stála za to! :slight_smile: Doufám, že se ti mezi námi bude líbit a díky svému příběhu dodáš sílu a odvahu třeba i dalším maminkám, které podobné věci v životě potkají a nebo je právě prožívají. Měj se fajn a kdyby cokoli, ozvi se mi. J.
2. led 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek