• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - eviku52

8. ledna 2011 
Ahojky, nejprve bych chtěla všem popřát vše nej do Nového roku :slight_smile: včera jsme se s manželem konečně po dlouhém čekání dozvěděli, že jsme připravení podstoupit umělé oplodnění. Od zítra si mám píchat injekce GONAL a dostala jsem tak trochu strach jak to vše zvládneme. Může mi někdo poradit jak to vše probíhá, jaké jsou ty injekce, mám teď tak trošku strach, že si jí nedokužu píchnout a jaká nás čeká cesta dál??? Děkuji :slight_smile: :slight_smile:
1. led 2011 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj
@eviku52 , vítej na stránce modrykonik.cz. Předně gratuluji, že můžete podstoupit IVF. Je tady spousta témat, která je tomuto věnovaná.
Zkus se podívat třeba sem http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/ivf-2010-2011/ :slight_smile:
Přeji ať se pokus vydaří a na jeho konci máte v náruči miminko :dizzy_face:
4. led 2011 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kalerat , ahoj, děkuji za info, teď potěší každá informace :slight_smile: dnes jsme byli na kontrole a zatím vypadá vše dobře, příští týden by jsme měli jet do Prahy :slight_smile: a jak se daří tobě??? Přeji pěkný večer :slight_smile:
7. led 2011 ve 23:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@eviku52 ahoj, přeji Ti aby vše dopadlo dobře. Sama jsem si tím prošla už třikrát. Poprvé v roce 2007 a naštěstí se to povedlo. V únoru se nám narodila krásná holčička Natálka. Loni jsme to v srpnu zkoušeli podruhé a bohužel bez úspěchu, pak potřetí hned v listopadu a to jsme zkoušeli už s vajíčkama od dárkyně, protože při druhém pokusu mi odebrali jen 2 vajíčka, takže jsme se s dr. domluvili, že bude lepší dárkyně, ale ani tenhle pokus nevyšel. Ale nevěš hlavu, musíš myslet jen nato, že se to povede. Budu ti držet palečky ať to vyjde.
8. led 2011 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky, díky za přání a optimismus :slight_smile: všechny vás tady obdivuji, protože to je strašně náročné, ale zatím to nedokáži tak posoudit, jelikož nás čeká první pokus a svým způsebem zatím vůbec nevíme do čeho jdeme a co nás čeká, největší strach mám ze své hlavy a myšlenek. Četla jsem tisíce příspěvků a mám pocit, že se to málokdy na první pokus povede. Dnes mi manžel bude poprvé píchat Cetrotide a má z toho trošku hrůzu :frowning2: ale jinak se snažím na to nemyslet a mám i snad pocit, že mi zatím nedochází co nás čeká. A jestli se můžu zeptat budete to zkoušet dál a kam jezdíte? Nám byl doporučen Pronatal, nemáte s nima zkušenost??
8. led 2011 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek