• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - ewelinka23

5. června 2011 
AHOJ AHOJ AHOJ =)
Jmenuju se Eva, je mi 17 let. Mám 5ti týdení dcerku Lucinku. Studuju podnikatelskou školu a přesto, že jsem tak mladá maminka to dobře zvládám.
Nemám ráda, když mě někdo odsuzuje podle věku, to že je mi 17 neznamená, že jsem špatná máma. Svou holčičku nadevše miluju a je mi jedno, kdo o nás co říká.
Přihlásila jsem se sem, protože se mi velmi líbí přehledný a obsáhlý bazárek. Snad si oblíbím i další jistě skvělé funkce modrého koníka.

Ráda se seznamuju s novými lidmi, takže uvítám, jakýkoliv projev přátelství a zvláště pak od stejně mladých maminek.

Tak snad se mi tu mezi vámi bude líbit a snad se nenajde někdo, s kým bychom se neměli rádi, protože to je to poslední, co by mi scházelo :unamused:
4. čer 2011 v 01:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ewelinka23 Ahoj, vítám tě tu:slight_smile: Na věku přece nezáleží, já porodila v 21 letech, to je sice později, jak Ty, ale i tak jsem slyšela, že jsem si ,,zkrátila" svobodu a život...neřešit, je to tvůj život :wink: Já ted žiju v Praze, ale jsem původem z Mostu :slight_smile:
4. čer 2011 v 01:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ewelinka23 ahoj. také tě vítám i já slyšela řeči že jsem si zkrátila svobodu, ale já takovej názor nemám, jsem spokojenáí a šťastná že mám Natálku. Taky studuju (VOŠ v Táboře), občas to skřípe, ale jde to :wink:
4. čer 2011 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky tak ať se ti tady líbí:slight_smile:
má sestra také měla v 17l.dítě a zvládla to naprosto skvěle.
A odkud jsi?
4. čer 2011 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahojky, moc děkuju za uvítání a kladný přijetí :wink:
Abych byla upřímná, čím dál víc zjišťuju, jak je těžký to zvládat, ale za to si holt můžu sama. Na druhou stranu, jsem ráda, že tu mojí berušku mám, protože mi často chybí projev lásky a od malé ho dostává každým dotykem a pohledem. Upoutala jsem se na ní a i když všecko nejde hladce, jsem šťastnější než dřív.

Já jsem z Kadaně - okr. Chomutov, v Mostě studuju =)
4. čer 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ewelinka23 To zvládneš,malá poroste a vše bude jen lepší uvidíš.:slight_smile:
5. čer 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek