• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - ewischa87

7. května 2012 
Ahoj všichni co čekáte mimíska nebo se o něj snažíte ...Jsem tu nová,jmenuji se Evča a čekáme přírustek do rodiny...je to první mimčo,tak budu ráda,když se tu od vás dozvím různé info a tak :slight_smile: Jsem ve 22+1tt ,velký UZ máme za sebou a paní dr.se nezdála hmotnost našeho klučiny,má 430g...tak nevím,jestli to není moc nebo ne :frowning2: musíme na testy na cukrovku,chjo :confounded: jste na tom některá podobně? Jinak od začátku těhu žádné problémy.Díky za názory
4. kvě 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Evi, na testy na cukrovku chodí všichni, tedy aspoň všichni koho znám i my. Míry a váhy jsou relativní. Švagrová si s tím užila své. Celé těhotenství byla vyděšená informacemi od lékařů o velikosti plodu a nakonec porodila naprosto standardní holčičku. Takže klid a pohoda a řešit, až to bude vážné :sunglasses: :slight_smile:
5. kvě 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ewischa87 Ahojky, doktoři někdy umí zbytečně strašit. Mě pro změnu doktorka říká at se moc nepozoruji a nemocnici ať se pozoruji co a jak :grinning: Takže co věc to názor :grinning: Spousty věcí jsem se dozvěděla tady, takže jsem už klidnější.
5. kvě 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eileene já jsem hroznej plašan,takže cokoliv negetavního se dozvim u dr. ,řeším a prolízám net,atd.... Akorát na tu cukrovku mě neposlala moje dr.,musela jsem si to zařídit sama. Jelikož vše zažívám poprvé,nevim co a jak,tak mě překvapilo,že mě o tom informují jiní dr. :frowning2: ale jinak dík za info :wink:
7. kvě 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@majinka1981 jj,máš uplnou pravdu :slight_smile: dík
7. kvě 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek