• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - flowerie

8. února 2013 
Ahoj maminky.
Jsem Lenka a jsem v 5. měsíci s prvním miminkem. Už mám za sebou oba screeningy i genetickou poradnu, naštěstí by mělo být všechno v pořádku. Teď už se s manželem plně těšíme na nového člena rodinky. Začínám se pomalu koukat po věcičkách a taky proto jsem se sem už registrovala. Taky doufám, že si tu najdu nějakou blízkou duši z okolí - Praha 10.
Tak všem přeju krásné dny!
21. led 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky to jsem ráda,že je všechno v pořádku u nás taky. kdy máš termín porodu? Už víš co to bude?
21. led 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj :slight_smile: My si nenecháme říct co to bude, chceme si užít překvapení. A rodit bych měla 11.6. Co ty?
21. led 2013 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha to bych nevydržela, nebaví mě moc kupovat věci v neutrálních barvách, ikdyž u něčeho jsem si dupla a mám i modrý :D. Dostali jsme modrou vaničku tak mám i modré lehátko a pak se mi v kicku libila modrá deka :D. Já 19.5., ale myslím že to bude o týden dýl :D.
24. led 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já to mam podle ultrazvuku taky až o týden později, tak to se všechno uvidí.
Jinak o těch barvách - mě se stejně nejvíc líbí uplně malinký miminka v bílym. A navíc i ty neutrální barvy jako zelená, oranžová, hnědá atd se mi líbí víc než modrá a růžová.. Je teda fakt, že zatím toho moc nakoupeno nemam. Ale nemam ani problém dát klučinu do červené bundičky nebo holčičky do modrých kalhotek :slight_smile:
24. led 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo taky mi to nedělá problém, hlavně teď dostávám pár oblečků a je to namíchané takže mi to je jedno a ten rošťák se nám na ultrazvuku neukázal, tak už to raději nebudu ani řešit :slight_smile:
30. led 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak mně se dneska zdálo že máme holčičku :slight_smile: Tak uvidíme, co se z bříška nakonec vyklube.
31. led 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mě se furt zdá o klukovi :D
31. led 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vidíš, tak to si pak musíme říct, koho nakonec porodíme :slight_smile: Třeba je to intuice. :slight_smile: A nebo naopak..
31. led 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj uvidíme
1. únor 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda tak mám po odběrech na cukrovku docela to ušlo, jen nemám ráda krev a jehly tak jsem teď unavená co u tebe nového?
6. únor 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahooj, jo, já mam na tu cukrovku žádanku a musim se tam objednat taky. Spíš mi vadí na tom ten strávenej čas..a taky to že budu mít ráno hlad.
Jinak já jsem dneska byla v Gennetu na podrobnym UTZ (byla jsem tam předtim na genetický konzultaci a teď si nás ještě objednali kvůli srdíčku), tak všechno máme naprosto v pořádku tak jsem ráda :slight_smile: A pohlaví mi neřekli, i když to prej bylo jasně vidět :D
A v jakém ty jsi vlastně týdnu?
6. únor 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobře, tam jsem naštěstí nemusela. Jsem 25 +5 dní
8. únor 2013 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek