• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - gwen84

23. července 2011 
Ahoj holky, o stránkách modrykonik.cz vím už nějakou dobu, občas jsem na ně mrkla, ale až dneska jsem se zaregistrovala. Letos na podzim se chceme s přítelem začít snažit o miminko, tak se moc těším na diskuze a vyměňování zkušeností :wink:
23. črc 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gwen84 ahojky, koník je suprovej..dozvíš se tu spoustu informací , docela dobře si popovídáš, dost se tady na různejch stránkách s holkama podporujeme ohledně různých výkonů...když se nám delší dobu nedaří otěhotnět, nebo si tady přez koníka můžeš najít kamarádku z tvého okolí, a pak případně s ní chodit na procházky s mimčem..až se pak přidáš do nějaké diskuze , tak si jí zadáš jako oblíbenou, a kdykoliv se přihlásíš,..tak ta diskuze se ti objeví a hned se zas můžeš přidat do diskuze...
23. črc 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kive76 ahojky, díky za info, to je právě super, že se tady holky v diskuzích podporují, můžou se seznámit a pak třeba i setkat osobně :slight_smile: a ty vychytávky jako zmínky o mně nebo přidání diskuze k oblíbeným jsou taky fajn. Už se moc těším, až budu moct sdílet svoje radosti i obavy s dalšími snažilkami :wink:
23. črc 2011 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek