• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - halouzkova5

17. června 2014 
Ahoj všichni, modry koník mi doporučila kamarádka :slight_smile: musim rict ze jsem nadsena je tu super zbozi v bazarku :slight_smile: Akorat jsem nenasla zadnou skupinu kde by byli maminky ktere treba otehotneli hned po stredni skole nebo tak nejak.. Ja sama dceru mela hned po stedni skole a bohuzel jsem musela prerusit studium na VOS ... A v mem okoli je tak hrozne malo maminek v mem veku nebo takovem nejakem rozmezi :( ale nemam problem psat si i s ostatnima maminkama.. Budu jen rada kdyz se nejaka ozvete :slight_smile:
17. čer 2014 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@halouzkova5 Ahojky, vítej tady :slight_smile: . Do tvé věkové skupiny sice nezapadá - jsem spíš na opačné věkové straně :sweat_smile: , ale snad to neva
17. čer 2014 v 17:29  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ne vůbec ne :slight_smile: jsem rada ze se někdo ozval :slight_smile: odkud jsi? ?a kolik mas děti? ?a taaak? ?
17. čer 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
20. čer 2014 ve 14:25 • kajamalkova
Tvůj příspěvek