• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - hamici

19. května 2011 
Ahoj,
jmenuji se Martina a nosím v bříšku malou Barunku. Ráda bych tady nalezla spoustu dobrých rad a nápadů.
17. kvě 2011 v 17:14  •  čeká miminko, termín má v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.. já rodila také v září.. loni, hočičku Kačenku. :slight_smile:
Kolikátého máš termín?
Hmm.. já jsem taky Martina........ :sweat_smile:
17. kvě 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hamici Ahoj.. já rodila také v září.. loni, hočičku Kačenku. :slight_smile:
Kolikátého máš termín?
Hmm.. já jsem taky Martina........ :sweat_smile:
17. kvě 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hamici Ahoj Marti :grinning: zkus se podívat do společných termínů,určitě tam najdeš nějakou skupinu maminek,které také budou rodit v září :wink:
17. kvě 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti73...Termín máme 26.9. už aby to bylo :slight_smile: Strašně se těšíme.
Martí, co ty tady...já myslela, že už :wink: Zkusím něco najít...zatím koukám jen na fotky věciček a všechno je tak krásný :slight_smile:)
18. kvě 2011 v 10:33  •  čeká miminko, termín má v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hamici no,vypadá to,že asi budeme přenášet. na dnešní kontrole nic porodu nenasvědčovalo a to mám termín...Neboj,určitě se to dozvíš,až se něco bude dít :wink:....už tě chytla nakupovací mánie? :sunglasses:
18. kvě 2011 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zatím se pořád držím. O víkendu se půjdeme kouknout na hadříky po jedné kamarádce a kouknem co podědíme, tak pak to rozjedu ve velkym. :grinning: Já už se na tu vaší princeznu těším, tak ať si pospíší :slight_smile:) Moc zdravíme a držíme pěsti ať je to v pohodě :slight_smile:
19. kvě 2011 v 10:46  •  čeká miminko, termín má v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek