• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - hanka43

14. května 2013 
Ahojky, je mi 43 let a 7.3. se mi narodil krásný chlapeček, snažili jsme se s přítelem 5 let a narodil se po IVF, mám ještě dvě dospělé děti s prvního manželství, jen jsem chtěla napsat, že v tomto věku je to úplně něco jiného, hrozně moc si to užívám a můžu jen doporučit :slight_smile:
7. kvě 2013 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, moc gratuluji. A také tě obdivuji, Nevím zda bych na to měla nervy a sílu znovu se vrátit k tomu řešit plenky a takové ty věci. A co tomu říkají starší dětska?
7. kvě 2013 ve 23:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka43 ahojky,tak to gratuluji,zrovna dnes jsem uvažovala jak je fajň mít malé dítko v našem věku a při tom mít doma už i dospělé parťáky.Mám 3-letou holčičku a dvě dospělá dítka.To co už opravdu nedávám já,jako lezení po kolenou víc jak půl hodiny a hraní na koníka,tak tam mě zastoupí syn nebo dcera. :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2013 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, taky moc gratulujeme a obdivujeme:slight_smile: my si říkáme, že v 33 a 39 letech (co nám je), už plánovat nebudeme, pokud příroda plánovat nebude ale za nás, že? :slight_smile:
8. kvě 2013 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanicaki , děkuji, moji dospěláci jsou z brášky nadšení, syn se těší až začne malej chodit, jak ho bude učit hrát fotbal a dcera ta mi asistuje, vozí, koupe, no prostě je to pro celou rodinu změna, a na víc moje rodiče už taky mají celkem dost vysoký věk a mamka říká, že i oni z malým omládli, zatím je to fajn, obavy mám až začne škola, to nevím jestli ještě dám :slight_smile:
10. kvě 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dommonvoj děkuji, mě to lezení po čtyřech taky čeká, tak uvidím jak to budu zvládat, ale já mám ještě jednu výhodu, mám partnera o 9 let mladšího tak si to bude vychutnávat on :slight_smile:
10. kvě 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@leikkka taky děkuji, já by jsem už taky třetí nepořizovala, ale mám druhého partnera a ten jako každý chtěl mít svoje děťátko, taky jsem měla strach jak to budu v tomto věku zvládat, ale je to zatím nádhera, uvidíme co přinese čas :slight_smile:
10. kvě 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanka43 zrovna dneska máme Den matek ve školce,už se těším jak si sednu na tu titěrnou židličku a pak nevstanu :slight_smile: ale je to nádhera,moc si to užíváme,a malá s tou svou prořízlou pusinou,která zopakuje vše co slyší je občas kouzelná a občas ....
14. kvě 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek