• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - hanulkazam

16. srpna 2012 
Ahoj, jmenuji se Hanka, je mi 34 let a mám 2 kluky (12 a 7). "Na stará kolena" jsme se dali na holčičku a na konci září se nám narodí opět kluk :grinning:
15. srp 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanulkazam Ahoj Hani, vítám tě mezi námi i se svými klučíky! :slight_smile: Než jsem to dočetla do konce, říkala jsem si, že jaké je to super "dát se na holčičku" a ono to vážně vyjde :grinning: Pak jsem to ale dočetla do konce a viděla dalšího chlapečka :grinning: I tak moc gratuluji a přeji pohodové těhu ;) Měj se fajn, J*
15. srp 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jennyska Děkuji za milé přivítání :slight_smile: Manžel tvrdíl, že "ví, co dělá" - tím myslím tu holčičku. Byl pěkně vykulený, když na UZ uviděl další pytlík :slight_smile: I tak se na Štěpánka moooc těšíme. Hlavně, ať je zdravý
16. srp 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanulkazam Tak to mě po ránu rozesmálo :grinning: "Ví" co dělá - krásná práce :slight_smile: Možná, že to na počtvrté vyjde! :slight_smile: Ikdyž, můj přítel je ze tří bratrů a jeho maminka to už potom vzdala...asi také už nespoléhala na mužovo: "Vím, co dělám" :grinning: Měj se hezky a přeji pohodu i fajn atmosféru na MK! J*
16. srp 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek