• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - harysek

23. srpna 2011 
:wink: Ahoj holky a ženy,
jsem tu v podatatě nová, i když nakukuju už asi 6 den. Ale do dneška jsem se neodvážila napsat. Až dnes. Je lepší sdílet svá trápení a své radosti s ostatními, kteří procházejí podobnými situacemi. Mně je 35 let. Mám dvě děti.- 16 a 13 let. Před 5ti lety jsem se rozvedla, jelikož jsem žila v manželství s tyranem. A konečně když jsem si našla nového partnera, a začala jsem šťastně a hlavně normálně žít, stzalo se to, co nikdo nečekal. Onemosněl rakovinou-lymaftické uzliny. nechal si pro jistotu zmrazit sperma, kdyby náhodou už po chemoterapii nebyly funkční. Stalo se. Přítel je už zdravý, ale spermie jsou nefunkční. Nezůstalo nám tedy nic jiného než se obrátit na kliniku- umělé oplodnění. Mám za sebou 2 pokusy IVF,oba neúspěšné, poslední teď v pátek. Začínám být zoufalá, protože zásoba spermií ubývá a další problém před námi je poslední hrazený pokus pojišťovnou.Bojím se aby to teď klaplo. Hledám tedy odborníka nad odborníky. Se svým lékařem z Arlety Kostelec nejsem spokojená. Neudělal mi žádné testy, jestli jsem OK až teď když viděl že ani druhý pokus se nevydařil , se začíná starat. připadá mi, že je to všechno o penězích. Kamarádka mi doporučila p. dr. Hanu Višňovou,která pracovala na klinice v Plzni. Dnes je už v Praze. Pokud náhodou ji některá znáte a nebo máte s ní nějaké zkušenosti. Podělte se prosím se mnou o ně.Budu ráda, za každou pomoc. Moc díky. Všem, kterým to vyšlo gratuluju, a všem, které čekáte držím pěsti. nemáme to holky ani trochu lehký.
21. srp 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@harysek Ahoj, vítám Tě na MK a moc přeji, aby to všechno vyšlo! :slight_smile: Mohla bych ti poradit založit diskuzi na téma zkušenosti s p.MuDr.Hanou Višnovou, IVF Praha. Určitě se najde někdo, kdo Ti poradí. Měj se moc hezky a držím pěsti! :wink:
22. srp 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jennyska děkuju zkusím to
23. srp 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@harysek Není vůbec zač :slight_smile:
23. srp 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek