• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - hcobafik

4. prosince 2012 
Zdravím, tak jsem se konečně taky zaregistrovala, párkrát jsem tu nakupovala na bazaru a to je vlastně hlavní důvod proč jsem se registrovala, abych mohla maminkám psát kladné hodnocení po úspěšné objednávce, sama vím, že než něco objednávám je pro mě lepší když si přečtu nějaké to hodnocení, tak chci přispět. Jinak jsem maminka 22měsíčního rošťáka a v dubnu čekáme další přírustek, takže rady zde budu určitě hledat také a možná stejně zatížené maminky s dětmi blízko u sebe abychom si postěžovaly a zjístili jak na ně :+)
29. lis 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hcobafik Ahoj, vítám tě mezi námi na MK i s tvým rošťákem :wink: Jsem ráda, že jsi mezi námi a doufám, že se ti tady bude líbit. Je nás tady opravdu hodně a rad a zkušeností tady najdeš opravdu mnoho! Kdyby cokoli, klidně se mi ozvi. Měj se fajn! J.
4. pro 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,včera jsem se dozvěděla o Modrém koníkovi a dnes jsem se zaregistrovala.Jsem na MD s 13měsíčním rošťákem a občas potřebuju něco zjistit o nějakém problému,který mě zrovna trápí a ráda bych nabídla nějaké oblečení na bazárku
4. pro 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek