• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - hromciko

6. dubna 2014 
Ahoj maminky, jsem tu nová pár dní. Jmenuji se Jiřka, je mi 28 let a jsem dnes v 21+4tt...čekáme asi holčičku, ve středu se mi snad potvrdí na ultrazvuku:slight_smile:. Na modrého koníka jsem se přihlásila,protože jsem se chtěla dovědět více o těhotenství a výchově miminka. Je to totiž mé první těhotenství. Mám nakoupeno pro miminko už pár hadříků, v čem to mám vyprat, aby to bylo šetrné k pleti miminka?:slight_smile:)
23. únor 2014 v 11:09  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jiřko, narazila jsem na tebe a chci se zeptat, zda nepocházíš z Nivnice a nestudovala jsi na SOŠ v Uh. Brodě? Jinak na praní používám Persil Sensitive gel.
1. dub 2014 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hromciko Ahoj Jiřko, narazila jsem na tebe a chci se zeptat, zda nepocházíš z Nivnice a nestudovala jsi na SOŠ v Uh. Brodě? Jinak na praní používám Persil Sensitive gel.
1. dub 2014 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vermun Ahojky, ano - vše souhlasí, že by jsi byla spolužačka z SOŠ?:slight_smile:. Já už jsem si hadříky pro miminko vyprala v Lovele. Prý se také velmi vhodná pro citlivou pleť miminka. :slight_smile:
4. dub 2014 v 15:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hromciko Jj,jsem. Seděli jsme spolu v lavici. :D
5. dub 2014 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vermun Jééé...Ahoj Veru, kde Tobě je konec? Zkoušela jsem Tě teď najít v Facebooku, ale nenacházím. Jak se teď jmenuješ? Ty má už děti? :slight_smile:
6. dub 2014 v 09:53  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@vermun Už jsem se Tě na FB našla :grinning: .
6. dub 2014 v 09:58  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek