• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - hrozinka

27. května 2011 
Ahoj jmenuji se Renča, je mi 26 let a mám 2 letého syna Ondřeje. Úplně nová na koníkovi nejsem, ale prostřednictvím jeho bych zde chtěla najít nějakou maminku kamarádku. Jsem z Brna - Lesná. Nejsem rodák, jsem přistěhovalec a bohužel i když zde žiju již 6 let tak sem tu jen já s dítkem a manžel. Ráda bych zde poznala kamarádku / ky na klábosení, vyjížďky s kočárkem nebo na procházky s větším dítkem na písek, i posezení v hospodě nebo u vínka. :slight_smile: Co o mě, jsem úplně normální ženská, možná trošku ukecaná :sweat_smile:
23. kvě 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jmenuju se Lucka,sice nejsem z Brna ale alespon touhle cestou můžeme podrbat.Mám dvouletou dceru Natalku,jsem z Nového Města na Moravě.
24. kvě 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :wink: tak to moc dobře znám, když se cítíš sama, tam kde bydlíš :confounded: Já bydlela v Brně poslední 3 roky a na podzim jsme se stěhovali kousek od Brna - do Kanic, což je do centra Brna nějakých 18km, což není uplně nejhorší :slight_smile: Horší je, že zatím nemám svoje auto a celkově moc neřídím, ale někdy bychom se mohli domluvit a něco podniknout :slight_smile: Jinak mám teda dceru a ta má půl roku :slight_smile:
25. kvě 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky moc děkuji, že jste napsali. @luciasek22 - budu se snažit tady chodit co nejčastěji, ale jak je tak hezky moc na ten net nemám čas. jsem hodně s dítkem venku. Pokud to chápu dobře tak je ti 22 a máš 2letou Natálku? :slight_smile: taky jsme chtěla mít mimi takhle brzo. :slight_smile:

@gabrielaa a nevadí ti, že jste se odstěhovali tak daleko od centra? já třeba na jednu stranu bych se strašně ráda vrátila do naší vesnice na valachy nebou kousek někde vedle - hlavně blízko k babičkám a dědečkům, takto to k nám maj nějakých 160km což je na hlídání špatné, že. ale na druhou stranu si nedokážu představit, že bych měla byt daleko od centra brno, když se moc nudím vemu dítě a idem do města a 4 hodky zalepím ani nevím jak. u nás bych měla město za 20 minut projité :grinning: já mám řidičák už 8 let a nařízeno sotva 100km. vůbec neřídím kor v Brně se strašně bojím, pokud se jedná na nákup tady po lesné tak to si dojedu, ale dál bych si netroufla. jsem pasivní řidič :frowning2:
jéé půl roku, tak to jste za tím nejhorším a začínají ty krásné časy co. a v Kanicích máš kamarádky? ty z tama pocházíš?
25. kvě 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka_brno já pocházím ze Senetářova, což je asi 30km od brna, v Brně jsem bydlela kvůli škole, a pak se seznámila s přítelem, jenže jsme bydleli v malým bytě, což bylo dost nevyhovující, když jsme se takhle rozrostli :slight_smile: Proto to stěhování. V Kanicích absolutně nikoho neznám - zatím. Nějak jsem se ještě nedostala k tomu se tady s někým seznámit :unamused: Jinak já dřív jezdila celkem dost, ale od té doby co jsem byla v Brně, tak už se to omezilo na uplný minimum a po Brně se taky bojím jezdit, jsem strašnej srábek a přitom by se mi to vážně hodilo, zvlášť když musíme s malou každý týden jezdit na rehabilitace do dětské nemocnice.
25. kvě 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a proč jezdíš na rehabky? s kyčlema? mě by právě řízení strašně bavilo, auto k dispozici mám tak kdybych řídit u měla a nebála se bylo by to super, jezdila bych si na nákupy i do olympie nebo tak ne jen tady po lesné. vzala bych malého a jela s ním na výlety, koupáky atd. ted od jara se chci začít učit řídit, po malých částech budu jezdit o víkendu v hodinách kdy je brno nejvíc prázdné, abych se trochu oklepala :slight_smile: a v Kanicích jste v bytě nebo v domečku? my bydlíme v bytě 2+1 ted nám udělali konečně balkon a je krásně velkej. jen mě někdy hodně mrzí, ženemáme zahradu, jako mimčo bych tam malého dávala spinkat atd, ale ted máme ten velkej balkon,kde se krásně vejdu já i s kočárkem tak až bude jednou druhé tak jako mimís tam bude spát furt :sunglasses: a já se budu opalovat :grinning:
25. kvě 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka_brno nene, malá se narodila ve 34. týdnu, takže měla od začátku problémy s tím, že tíhla k pravé straně a měla slabé svaly na bříšku, taky nezačánala pást koníky a tak podobně, take už 3 měsíce cvičíme a ještě minimálně měsíc nás čeká. Opravujeme si tady domeček, je tady práce jako na kostele. Heleď, tak až se začneš cvičit v ježdění, mohla bys s malým dojet k nám. Máme celkem velkou zahradu, dvoje posezení a napuštěnej bazén, kterej je teda spíš pro nás, pro malou musíme rychle koupit jen ten nafukovací :slight_smile: a opalovat se mžeme na dece, já teď poslední dny nedělám nic jinýho, malé se venku moc líbí :slight_smile:
25. kvě 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš to mi ani neříkej, to je teda velká závist, zahrada a ještě bazén hmmm :slight_smile:
25. kvě 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka_brno :wink: je to pohoda no
27. kvě 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek