• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - ivana21m

20. ledna 2012 
Ahoj, jmenuju se Iva a je mi 22let v 18 jsem prisla o jedno miminko, a ted se s pritelem uz rok snazime o miminko, ale stale se to nedari, pred vanocemi jsem lezela v nemocnici kde mi oznamili, ze mam stocenou delohu do leve strany, ale nikdo se mnou nechce nic delat ... uz uvazujeme i o umelem oplodneni... :frowning2: kazdy mesic zazivame orovske zklamani, kdyz se mi dostavi MS ....... I kdyz ted mam zpozdeni, ale tes byl negativni :frowning2: ale i pres to mam priznaky tehu, tak se nechame prekvapit co se deje ... treba to klaplo :sunglasses:
20. led 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana21m ahoj Ivi, já jsem Magda, moc Tě tu vítám, poznáš tu spoustu fajn dušiček, který Tě budou v tvém snažílkování podporovat a přispívat cennými radami. Držím palce, aby na Ti test ukázal brzo //, já jsem na zdravý těhu čekala víc jak rok. Nebylo to lehké, obvzlášť ,když vidíš, že v tvém okolí se daří a u tebe každý cyklus zklamání, pokud si byla v nemocnici a řešíš problémy, zkus si vyprosit u své gynekoložky lázně na neplodnost, já je dostala na mimoděložní těhotenství a okamžitě po lázní jsem otěhotněla, má to velice dobré účinky:slight_smile: a moc si odpočineš a zapomeneš na snažílkování a poznáš fajn lidičky.
20. led 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@maudn Ahoj, dekuju za privitani .... neprejem si s pritelem nic vic, nez aby nam to uz konecne vyslo.. uz jsme uvazovali i umelim opldneni, takze nadeji naztracime, jen nam to uz prijde strasne lito, kolem nas kazdy rodi, nebo zrovna otehotneli, ale nam se nedari :cry: doufame i my v zazrak
20. led 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivana21m nám vnucovali umělé hned (po spermiogramu), ať manža bere E200, zinek, selen, kyselinu listovou a třeba i Macu ( v případě, že má horší spermie, manžel po těchto prášcích šel z nuly na 50% kvality). No a bohužel to chce i hodně opomíjený klid v duši a neřešit to- ale to jak vím dost dobře nejde, od doktorů hlavně uslyšíš, že si mladá a máš dost času a možností:slight_smile: to mě štvalo nejvíc
20. led 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek