• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - ivanaracova1987

13. března 2012 
ahojte,volam sa Ivana,mam 25 rokov,som zo Slovenska,ale toho casu zijem s priatelom nemeckej narodnosti v Nemecku,na tieto stranky ma priviedla otazka,ci mam neskor narok na prispevok pri narodeni dietata,rodinne pridavky a rodicovsky prispevok v Nemecku,alebo na Slovensku,kedze tu v Nemecku som nemala prilezitost pracovat,nakolko som ostala tehotna,ale stale mam trvaly pobyt na SK,za poradenie vopred dakujem. :dizzy_face:
12. bře 2012 v 17:56  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanaracova1987 Ahoj Ivano, vítám tě mezi námi na MK! Stránce plné rad, tipů a zkušeností. Jsem ráda, že tě právě tato otázka k nám dovedla, protože zcela určitě na ni najdeš ve fóru odpověď. Stačí se podívat do vyhledávače ve fóru, jestli už takové téma neexistuje a pokud ne, založ si své, nové. Určitě někdo zareaguje :wink: Měj se hezky a gratuluji k těhulkování! J*
13. bře 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jennyska dakujem pekne musim sa tu este trochu zorientovat vo vsetkom :sweat_smile:
13. bře 2012 v 17:44  •  2 děti - čeká miminko, termín má v říjnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek