• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - janca_h

17. srpna 2011 
Ahojky, všechny Vás tady zdravím a postupně se s modrým koníkem seznamuju :slight_smile: Přihlásila jsem se proto, že pár maminek z mého okolí už na koníkovi je a další nové maminky si tu doufám najdu :wink: když něco neznám nebo nevím ráda si vyslechnu rady a typy od jiných zkušenejších..... :slight_smile: :grinning: ještě jednou ahoj :sweat_smile:
12. srp 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca_h Ahoj, vitam te na MK a budu velmi rada, kdyz se mezi nami budes citis fajn a stranky ti v mnohem pomohou :slight_smile: Kdyby jsi cokoli potrebovala, klidne se na me obrat. Hezky den :wink:
16. srp 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,jsem tady nova,tyto stranky mi doporucila kamaradka ktera v kvetnu porodila chlapecka a byla s temito strankami spokojena!ja jsem v 3TYDNU tehotenstvi adoufam ze se tu dozvím spoustu rad.tak ahoj vsechny maminky a budouci maminky :slight_smile:
16. srp 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@york Ahoj, tak te take vitam na strankach MK. Myslim si, ze se tady dozvis opravdu hodne veci souvisejicich s tehotenstvim, materstvim apod. hlavne diky nasemu foru :slight_smile: tak se mej tady s nami fajn a kdyby neco, napis mi klidne IP.
17. srp 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek