• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - janica27

23. listopadu 2012 
Ahojky maminky, jsem tu nová. A přihlásila jsem se sem proto, že občas potřebuji poradit co s malým Honzíčkem. Je to moje 1.miminko , takže všechno umět nemohu, proto budu ráda, když budu cokolliv pořebovat, jako zkušené maminky mi rády poradíte :grinning: . Za týden nám budou už 4měs. a najednou se nám nechce už od 5h spinkat, což je poněkud na nervy, když řve nebo mrská ručičkama a nechce dudlík. Je to normální? Pak je třeba ale za hodinku v těch 6h unavenej a po nějakém řvaní usne a pak už je to v poho. Děkuji za rady Janica :wink:
17. lis 2012 v 05:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janica27 ahoj, jooo to je typický vstávání, lepší už to nebude.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: obě moje holky takhle mezi 5-6 vstávají, a do hodiny až dvou zase spí...ale jen kratší spánek, tak 40min..
17. lis 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Jo tak to máš pravdu, ale někdy se třeba podařilo, že mi spal až do 11h :grinning: ale musela jsem ho zbudit na jídlo. Budu si na to muset zvyknout, protože tím, že je vzhůru už takhle brzy jsem nervozní ještě víc. Chtěla bych ještě spát!!! :frowning2:
17. lis 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
spááát, co to je? :grinning:
17. lis 2012 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
v klidu uplně normální mám to podobné malá je taky jinak hodná ale pravydelně prořve od 6 do 7 večer jinak v pohode časem se to srovná alspon u první malé se to zpravylo tak doufám že to přijde i u druhé ikdyž je pravda že jsou každá uplně jiná
17. lis 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: máme skoro stejně staré mimča. Mému budou 7.12. 4 měsíce. Pokud Ti malý spí celou noc a vstává v 5 a 6 zase usíná, tak to je krásný. Mě se malý budí několikrát za noc. A co kdybys ho teda dávala spát později, aby zase déle vstával? A pokud jsi unavená, tak zkus s ním chodit spát přes den. Já to tak někdy dělám. I když málokdy mi to vyjde. Malý, když spí doma přes den, tak má jen takové dvacetiminutovky. Mám ještě starší dceru a s tou jsem se do jejích 2 let pořádně nevyspala... jo, to je úděl mateřství :wink:
17. lis 2012 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. lis 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek