• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - jarcabara

8. dubna 2013 
Dobrý večer všem :slight_smile: .Jsem tady nová.Přivedla mě k vám čistá náhoda ,stisknutím tlačítka na tento portál, s cílem koupě mikiny pro mou malou holčičku :slight_smile: .Sedím nad počítačem už třetí den a snad už něco koupím,páč jinak zkolabuji :dizzy_face: .Tak jako většina maminek chci nakupovat levně a kvalitní věci.Nemusí být nové,z toho jsem už vyléčená :slight_smile: .Některé z vás to určitě znají.První dítě po třicítce a můžete být rádi,že máte alespoň to jedno.Ve své euforické radosti :grinning: :grinning: nakoupíte nové ,drahé věci a nehledíte na peníze.Po čase potřebujete další věci a nakonec uznáte,že se vyplatí koupit použité a za zbylé peníze vyrazit ke kadeřnici ,do dětského koutku nebo šetřit na co jen chcete.Třikrát hurá za bazárky :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak a já se teď rozloučím,páč potřebuji kávu a poté se už vrátím k nákupu :wink: :dizzy_face:. Zatím ahojda Jarčík
7. dub 2013 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj...i já tady takhle začala...napřed doporučení na bazárek a pak sem se proklikala až sem a je to tu fajn :sweat_smile: Spoustu se tu dozvíš,někdy i sama poradíš,podělíš se apod... :sunglasses: Já mám 10-letou holku a stále mám po ní vše schované-hlavně oblečení,ale i třeba jídelní stoličku,hluboký kočár který je i ted jako nový,apod....No ale v červenci čekám chlapečka-ještě že sem kupovala neutrální věci-aspon ze začátku,tak ted toho nemusím tolik nakupovat aspon první půlrok určitě...Ted se to fakt hodí,protože stavíme a peníze jdou do bydlení...Neuznávám drahé a značkové oblečení,které má dítě na sobě chvíli :confused: Takže ikdyž po víc jak 10 letech čekám mimi,na které se moooc těšíme-nenakupuju jako divá,protože raději penízky investuju do dětského pokoje...a rodina zas bude s mimina tak u vytržení,že toho spostu nakoupí a tak proč to ted hrotit....Víceméně sem ted tak trochu sobec :grinning: ...a potřebuju koupit sobě :sweat_smile: Ted sem to já-která nic neobleče a potřebuje kosmetiku a pečovat o pupík a pod...Tak ted čekám na ,,výplatu'' ,abych tu zas mohla brouzdat a koupila si něco,co obleču...Dají se tu objevit fajn věci a za málo peněz...např.kojící podprda?V obchodě mě pod 1000,- nikde žádnou nenabídli a tady za ty peníze koupím dvě!A daleko hezčí... :slight_smile: Proč utrácet když potřebujem šetřit,že? :wink: Stavba domečku nás dost vycucává...a snad to stihnem než porodím,at jdeme už s mimčem do nového... :confused:
8. dub 2013 v 16:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek