• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - jarka03

13. ledna 2011 
ahojte, som z bratislavy, mám krásneho 18-mesačného syna Matíka (Matej) a skvelého priateľa - jeho tatinka :slight_smile: ...o modrom koníkovi som sa dozvedela počas tehotenstva, keď som hľadala nejaké rady :wink: ... mám málo času na internet :pensive: , lebo prístup mám len keď je tatinkou doma z práce (máme len jeho služobný notebook), čiže večer ... čo ako mám rada internet , mailovanie a podobne, nemám na to čas a bývam veľmi unavená, čo ma veľmi mrzí, ale drobček dáva zabrať ... a prihlásila som sa kvôli súčasnému problému, ktorý je popísaný v diskusii "přílišná fixace na otce" ... u mňa je to teraz veľký problém, som z toho dosť vykoľajená ... a bude veľmi rada, ak nájdem odpoveď, prečo je to tak, tipy na články o tom, ale predovšetkým skúsenosti - či už negatívne alebo pozitívne ... pozitívne budú veľkou nádejou pre mňa, aby som sa prestala trápiť ...
9. led 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka03 verim, ze najdes odpovede na tvoj problem, ktory riesis. Si z Bratislavy, zaregistrovala si sa vsak na ceskej verzii tejto stranky - nechces aby som ti registraciu presunula na slovensku verziu? :slight_smile:
11. led 2011 v 00:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janocka ahoj.mozem sa spytat.ja som sa tiez registrovala na ceskej verzii,dalo by sa prehodit ma na slovensku.diky za odpoved
11. led 2011 v 00:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monkka21 hotovo, registraciu mas presunutu :slight_smile:
11. led 2011 v 00:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janocka dakujem pekne
11. led 2011 v 00:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. led 2011 v 00:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janocka ahoj janka, na úvodnú správu od admin som sa pýtala práve na slovenskú verziu ... ale ak to nie je akoby náhrada českej, tak by som chcela obe ... dalo by sa to týmto spôsobom, že by si ma "aj posunula na slovenskú, aj nechala na českej?" ... ak by to nešlo, tak sa niekedy zase zaregistrujem aj na slovenskej ... bola by mi bližšia vzhľadom k vzdialenosti (mohla by som spoznať niekoho z BA s týmto problémom), ale zatiaľ som túto tému našla len na českej, preto som sa registrovala len tu ... zatiaľ ďakujem, j.
11. led 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka03 SK aj CZ stranky su prepojene, cize ak si sa zaregistrovala na CZ verzii, mas pristup aj na SK, ale bazar mozes vyuzivat iba na tej verzii, na ktorej si sa zaregistrovala, cize ak budes chciet nieco predat, budes musiet dat inzerat sem a to iste plati aj pre fotoblogy - zobrazuju sa iba na tej jazykovej verzii, na ktorej si sa zaregistrovala. Prispievat vsak mozes bez problemov do oboch jazykovych verzii stranky :wink: Na vsetky stranky - modrastrecha, modrykonik, mojasvadba - plati jeden spolocny login, vytvaranie viacerych registracii jednym uzivatelom preto nie je mozne
12. led 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janocka ďakujem :slight_smile: až teraz som si všimla, že "hovoríš" po slovensky :wink: pozdravujem :slight_smile:
13. led 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek