• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - jasmi

17. prosince 2010 
Ahoj, jmenuji se Jana a byla jsem již 4krát těhotná. Žádné mimi se však nenarodilo :cry: , každé těhu bylo jiné, ale každé dopadlo stejně - mimi umřelo :cry: . Možná se již podařilo najít příčinu, buněčná imunita - proto jsem tu, již jsem se zapojila do diskuze, ať v tom nejsem sama..snad se jednou zapojím i do pozitivnější diskuze :wink:..
16. pro 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jasmi,
to je mi z celeho srdce lito,ze to takhle dopada,taky jsem to zazila,ze jsem prislo v tehotenstvi o mimi(i kdyz jen jednou) a jeste to zazit rovnou trikrat...hrozne te obdivuji.ja se z toho nemohu dostat.doufam a drzim ti palce aby to to na poctvrty vyslo.
16. pro 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj @jasmi to je mi moc lito, co te potkalo :frowning2: Je tu spousta diskuzi, co by ti mohly pomoct a kde te holky podpori. Mrkni treba vyhledavacem, co by te zajimalo. Drzim pesti, at se mimi brzo povede a at se ti tu libi :dizzy_face:
17. pro 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasmi Ahoj Jasmi, je mi líto, co Tě potkalo. Sama jsem měla jiné problémy, ale moje sestra o miminko přišla třikrát, vždycky jsem to sní hrozně prožívala a dnes má už 16ti měsíční holčičku. Píšu Ti to proto, abys neztrácela naději!!! Sestře pomohl také až novy doktor. Vyjde to, neboj!!!!
17. pro 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, jste moc hodný..no jáse snažím věřit..ale mám toho za sebou fakt dost,při jednom těhu mě museli řezat, od pupku dolů..no je toho ještě více, prostě jsem celá cimprcampr:slight_smile:ale stejně se snažím věřit, co taky člověku zbývá, že? A to jsem plánovala 4 dětičky, teď s obrovským štěstím můžu mít jedno :frowning2: Ale co bych za něho dala...
Dlabinecka: A na co sestře přišel?
17. pro 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek