• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - jenit

15. března 2013 
Ahoj, jsem Janka, s manželem se snažíme už 6 roků o miminko, v současné době jsou to dva roky, co jsme podávali žádost o adopci. Přihlásila jsem se zde především proto, abych nasbírala zkušenosti jak od budoucíh maminek adopčátek, tak maminek, které podstoupily či podstoupí IVF. Chtěla bych nasbírat odvahu do našeho prvního IVF, tak nějak jsem už k tomu konečně dozrála...
14. bře 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj,

IVF mi také lékařka doporučovala a to vzhledem k mému věku ihned, navíc prý i dárcovské vajíčko jelikož už se mi netvořily folikuly! Když nakonec manžel řekl, že už jsme staří a že si budem zase dávat po třech letech intenzivního snažení pozor, tak jsme ten měsíc přirozenou cestou otěhotněli, rodila jsem ve 45 letech! Ted doma máme krásného a hlavně zdravého 7 měsíčního synka.
Byla jsem před tím na speciálních masážích, kde dotyčný masér měl neuvěřitelné výsledky, co se týče otěhotnění žen a také je to o psychice! Já myslela původně že jsem v přechodu jelikož jsem už skoro neměla menzes a ted mi vše funguje jako zamlada.

Přeji hodně štěstí

Luce
15. bře 2013 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek