• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - jeynna

9. května 2012 
Ahojky všem,jsem nováček.Tito stránky mi ukázala kamarádka.Je mi 38 let,mám doma již 18-letého syna,skoro 5-letou dcerku v lednu 2011 jsem přišla v 34 týdnu o dcerušku a na základě toho když jsem letos v lednu otěhotněla plánovaně tak neustále trnu strachy aby se hrůza loňského roku neopakovala.Nechci o tom psát nic bližšího..jen budu moc ráda pokud budu mít ozvy pod kontrolou.Tímto by jsem si chtěla koupit domácí ultrazvuk.Myslím,že na představení jsem napsala až moc...zatím všem hodně zdraví.... :wink:
8. kvě 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeynna Ahoj Jeynno, vítej mezi na MK - stránce plné rad, tipů a dobré atmosféry :slight_smile: Gratuluji ti moc k těhulkování a přeji mnoho mnoho zdraví vám oboum! :slight_smile: Držím pěsti, ať vše dopadne dle přání a přestav a kdyby cokoli, ozvi se mi - ráda ti pomohu, poradím. J*
9. kvě 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jennyska Ahojky Jennysko,moc děkuji za přivítání a doufám,že svýma zkušenostma a tím čím jsem si ve svém životě prošla pomůže nějaké osůbce k lepším zítřkům...aby věděly,že na to nejsou sami a nejsou jediné. :wink:
9. kvě 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek