• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - jitulka29

30. srpna 2013 
Ahojky jsem tu nová,
mám dva kloučky staršímu Tomíkovi je už 6 let a půjde teď od září do školy, a mladšímu Daníkovi jsou 4 roky, je mi 29 jsem vdaná a po autonehodě v invalidním důchodu mám ochrnutou pravou nohu. Jen hledám nějaké kamarádky na popovídání nejen o dětičkách. :slight_smile:
25. bře 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jitulka29 Ahoj Jitulko, vítám tě mezi námi na MK i s tvýma dvěma klučíkama :slight_smile: Jsem ráda, že jsi se k nám přidala a doufám, že si na podívání a písmenkování o čemkoli brzy někoho mezi námi najdeš :wink: Myslím, že ti v tomto v mnohém pomohou Skupiny ve Fotoblozích - např. hned ta místní, Kutná Hora a nebo jiné, zájmové, podle toho, co ráda děláš a nebo co tě zajímá :slight_smile: Měj se u nás fajn a kdyby cokoli, ozvi se mi. J.
25. bře 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jennyska Ahoj děkuju za přivítání moc se mi tu líbí :slight_smile: , jen jsem nejistá nikdy jsem na žádných takových stránkách nebyla, ještě jednou moc děkuju za přivítání.
25. bře 2013 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jitulka29 Ono to tak je asi všude, myslím tedy o zvyku :wink: A proto, pokud něco nebudeš moci najít a nebo přijít na nějakou funkci, klidně mi napiš, já tě ráda navedu. J.
25. bře 2013 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jennyska Máš pravdu, když je člověk ale z 90% zavřenej doma tak se ta nejistota a neschopnost komunikovat nějak zvyšuje a trochu mě to děsí :frowning2: , ale moc děkuju určitě se obrátim. J :slight_smile:
25. bře 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj jsem kousek od Uhlířských Janovic a mám jednu holčičku,chtěla bych někoho na pokecání na procházky s dětma.Pokud máte zájem dejte mi vědět.Ahoj
13. čer 2013 v 09:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulka29 Ahoj jak se máš?
13. čer 2013 v 09:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@truee Ahoj, promiň ,že píšu až teď , měla jsem docela náročný 2 měsíce tak jsem se sem nedostala :frowning2: . Jsem po 4 operaci pravý nohy kotníku, konečně mi sundali sádru a už mám jen dlahu tak je to lepší :slight_smile: . Teď se psychicky připravuju na školu starší synátor mi jde do první třídy , nejlepší je , že on je v klídku a já mám z toho hlavu jak pátrací balon tak uvidíme jak to bude probíhat a jestli mu ten klídek vydrží, taky mám strach z mladšího Daníka ten jde sám do školky, minulý rok chodil ještě s bráchou tak uvidim jak to bude bez něj snášet je na něm dost závislej. A co ty?? Jak se máš??
30. srp 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek