• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - joanb

17. října 2012 
Všechny z Modrého koníku srdečně zdravím. O těchto stránkách jsem se dozvěděla od kamarádky - taky maminky dvojčat. Ze začátku jsem je využívala jen anonymně a pročítala některé diskuze. Aktivně jsem se hlavně v tuto chvíli přidala, protože se mi doma po mých dvou klucích (narození 8.5. 2012) hromadí oblečky a věci (které jsou jim už malé) a ráda bych je poslala za symbolický peníz dál do oběhu. Věřim, že zde najdu i spoustu užitečných rad.
všichni se mějte nej, Tereza z Prahy
11. říj 2012 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@joanb Ahoj Terezo, vítej mezi námi na MK a přijmi, sice opožděně, gratulace k narození tvých dvojčátek :slight_smile: Jsem ráda, že jsi se k nám přidala a doufám, že ti bazar poslouží třeba nejen k prodeji věciček po tvých kloučcích, ale také k nákupu něčeho nového :wink: Kdyby cokoli, ozvi se mi. J*
17. říj 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Jennysko, díky za přivítání a gratulaci. Malí jsou zlatíčka, jsem ráda, že se tak podařili. Určitě se zapojím i do některých diskuzí u snažilek, abych je podpořila z vlastní zkušenosti, že trpělivost se vyplácí ;o). S nákupy jsem teď už opatrnější, aby to kluci vynosili... Stejně jim nakonec dávám pár hadříků, které stále točím. Kdybych nějak tápala, tak se ozvu, díky. TV
17. říj 2012 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek