• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - julci

7. dubna 2011 
Ahojte,nasla som to tu nahodou,ked som hladala informaie o Duphastone. A potesilo ma to,tu sa mozem podelit s pocitmi a otazkami,vidim ze je vela ludi,co ich trapi to iste...Tak v skratke o mne:snazime sa rok o bábo,v decembri extrauterinka,odvtedy sa cyklus trochu poplietol,dnes mi dr predpisal Duphaston.Moze mi niekto napisat,kto ho uzival,neziadue ucinky,pocula som,ze je tam dost neprijemnosti:priberanie,opuchy,bolesti,akne...
6. dub 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Julci, já jsem taky nemohla dlouho otěhotnět, Duphaston jsem brala něco přes rok (možná rok a půl, už nevím), ale bylo to úplně k ničemu. Měla jsem sice pravidelný cyklus, ale jinak nic. Akné mě trápilo (hlavně na zádech), ale nevím 100%, jestli to bylo po tom Duphastonu. Pak jsem změnila doktorku, ta usoudila, že to dál nemá smysl a poslala mě na asistovanou reprodukci. Tam jsem chodila asi rok, prošla vším možným a ve výsledku jsem otěhotněla přirozenou cestou úplně bez podpůrných preparátů. To bylo ale až 3. rok od doby, kdy jsme se začali snažit. Takže moje zkušenost s Duphastonem nijak zvlášť dobrá není, mě to teda nepomohlo.
7. dub 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@giraafje no,dakujem za pomoc,to som potrebovala,lebo my sme hceli babo tak prirodzenemoc som prirode nechcela do toho kecat hormonmi a ked som v decembri prisla nielen a babo ale skoro aj o seba,tak som si povedala,ze to asi ma tak byt,ale doktor stale trva na duphastone...ale od toho zakroku mam menstruaciu aj 11 dni a cely cyklus len tak slabo mazem,tak asi na to by to bolo dobre,neviem navyse dr povedal,ze je velka pravdepodobnost bez liekov,ze nase snazenie zase skonci mimo maternice a to uz je velke riziko tak neviem... vidis to asi nijako neovplyvnime,co ma byt bude .Som rada ze ti to vyslo :slight_smile:
7. dub 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek