• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - julie40

2. března 2012 
dobry den,jmenuji se Juliana Dostalova a cetla jsem na netu o vasem bazarku a mam veci po me dceri ,ktera ma 2 roky.
27. únor 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julie40 Ahoj Juliano, vítej na MK mezi námi! :slight_smile: jsem ráda, že jsi mezi nás zavítala a doufám, že se ti náš bazar bude líbit. Měj se fajn, J*
28. únor 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
take zdravim.chtela bych inzerovat nejake veci po nasich detech.pokud by byl nejaky problem a mela neco spatne,muzete mi prosim napsat,abych to mohla napravit.dekuji julie
28. únor 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš velkými písmeny".
28. únor 2012 v 11:11 • julie40
@julie40 Ahoj, zkus si přečíst pravidla bazaru a určitě se vyvaruješ případným chybkám :wink: Jinak jsem smazala tvůj předchozí dotaz, protože byl napsán velkými písmeny a chci se tě zeptat, můžeš mi ještě jednou, ale konkrétněji popsat, co vlastně myslíš tím zobrazováním u alba? Napiš mi prosím zprávu, to je ta obálka nahoře stránky :slight_smile: j*
2. bře 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj,chtela jsem se zeptat na zobrazeni.mam v albu fotky a jak je datum vlozeni fotek,tak vedle toho je napsane zobrazeni.je to,ze jsem se divala do alba nebo nekdo jiny nahlizel do meho alba?dekuji za upozorneni malych pismen.julie
2. bře 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek