• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - kacenka1111

12. května 2011 
Ahoj, tak jsem dnes zabrouzdala i sem, i kdyz zacinala jsem na beremku. Svatbu uz mam za sebou a tak jsem si rikala, ze obhlidnu, co je tu:slight_smile: Uz zhruba 3/4 roku se snazime o mimco, spis nez snazime, bych rekla, ze tomu nechavame volny prubeh. Existuji nejake podpurne prostredky? Kde si mohu spocitat plodne dny, co mohu konktretne udelat ( pomoci ) pro otehotneni? Preji vsem krasny podvecer :slight_smile:
10. kvě 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1111 Ahoj.. zatím si kup kyselinu listovou v tabletách. :slight_smile: V lékárně ti doporučí, jakou. :slight_smile: Ještě mi doporučovala dokt. nějaké vit. podívám se ti. :wink:
11. kvě 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1111 Plodné dny máš hned po ukončení menstr. Počítáno od prvního dne menstr. je to asi mezi 7-15 nebo 20. Nejlépe to zjistíš, když si budeš měřit teplotu dig.teploměrem s ohebnou špičkou, stačí zavést asi tak 3cm a jak budeš mít nad 37'C tak to je nejlepší na to hned skočit, to je vysoká šance na oplodnění. :wink:
11. kvě 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1111 Taky manželovi zatrhni, aby si nedával vanu, ale jen se sprchoval. Jestli se nakládá do vany, tak to škodí spermiím, nepotřebují se ohřívat, proto jsou v sáčku venku.. :grinning:
11. kvě 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacenka1111 Tak jsem našla, co mi doporučovala doktorka z endokrinologie (štítná žláza), ta taky dělá problémy s otěhotněním, pokud není v pořádku.
Oba brát denně: Selen 100 a Vitamín E 100
U něj to má podpořit kvalitu spermií a u nás zase vajíček, nebo tak něco okolo toho, už nevím přesně, ale mám to napsané pro příště.. :slight_smile: + ty ber ještě kyselinu listovou. :wink:
S tou vanou, to mám taky od dokt.
11. kvě 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marti73 :grinning: hezky receno :sunglasses:
11. kvě 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marti73 Diky moc za tipy, skaknu do lekarny:slight_smile: Takze jestl chapu dobre, tak je to cca v pulce, pocitano od prvnoho dne mensesu? Pocitala jsem si to na kalkulacce na webu a stejne nic, tak jsem nevedela prave...Asi to delame spatne :grinning:
11. kvě 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1111 Kulantně.. :grinning:
11. kvě 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1111 Mám za sebou 2x umělé oplodnění s exmanželem, neúspěšné, tak proto mám ty informace, víš?
Ale teď už mám holčičku přirozenou cestou.. :sweat_smile: Ex měl problém, já byla v pořádku.. :wink:
Taky mi právě zjistili, když jsem podstoupila všemožné vyšetření, že mám problémy se štítnou žlázou, to si kdyžtak nech udělat, obvodní dokt. tě pošle, když si řekneš.
11. kvě 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1111 Jo, počítá se to od 1.dne mensesu.. :slight_smile:
11. kvě 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1111 Když to spočítám zpětně, tak já jsem otěhotněla hned ten další týden po mensesu, takže 7-14. den od začátku. :slight_smile: To jsem samozřejmě zkoumala, když jsem zjistila, že jsem těhotná a dokt. mi pak řekla kolikátý týden. Tak jsme to doma počítali.. :grinning:
11. kvě 2011 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marti73 Aha, s tou mam zrejme problem taky, jen jsem se jeste nedokopala se na to preptat....Manzel je taky ok, zrejme bude neco na me strane, on uz ma deticky dve s ex. Ale na gynde klasicky prohlidky, vytery a podobny kravinky jsou vzdycky v poradku, zrejme bude nekde hlubsi problem. Chtela jsem na to netlacit, proste az to prijde, tak to prijde, ale zrejme tomu budu muset "malinko" napomoci. :slight_smile: Alespon nejakymi vecmi z lekarny a nechat si udelat vysetreni na stitnou zlazu. Moc dekuju za rady a pomoc:slight_smile:
12. kvě 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacenka1111 Není zač.. :wink:
12. kvě 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek