• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - kacernice

25. března 2013 
Ahoj, jmenuji se Kateřina, je mi 32 a jsem ze Šumperska. Po potratu se snažíme o druhé mimi, ale zatím bez úspěchu :frowning2: Na Modrého koníka mě nasměroval článek o knize Neházej mimčo do žita (kterou si určitě seženu). Dlouho jsem hledala nějaké stránky, na kterých se otevřeně píše o potratu a pocitech prázdnoty, které po něm zůstanou. Jsem po potratu (ve 22 týdnu) již 8 let, ale stále jsem se s ním nevyrovnala, protože v naší společnosti je bohužel toto téma TABU o kterém se nemluví a jedinou útěchou a radou, kterých se mi dostalo byla věta: Buď ráda, je to lepší, než mít nějakého postiženého chudáčka - opravdu dobrá rada k nezaplacení :angry: hlavně, když vím, že chlapeček byl zcela zdravý). Takže jsem o tomto tématu brzy přestala s kýmkoli mluvit :zipper_mouth: a zamkla jej jako svou 13. komnatu, která se bohužel o své vlastní vůli kdykoli otevře a s ní se otevřou i rány na duši :angry: jako právě dnes :confounded:
Jsem moc ráda za to, že jsem našla toto místo, kam jsem to mohla napsat a alespoň trochu bolesti nechat na tomto "papíře". Třeba zde najdu nějakou radu, jak si k mimískovi dopomoct a třeba se tady z toho tak vypíšu a vymluvím, že se s tím konečně dokážu vyrovnat :wink:
Děkuji za to, že jste :slight_smile:
24. bře 2013 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacernice Ahoj Kateřino, vítám tě mezi námi na MK! Jsem opravdu velmi ráda, že tě článek o knize, kterou napsala jedna naše uživatelka, dovedl k nám a že ti jak článek, kniha, tak možná hlavně i fórum na toto téma může být při vyrovnování se s tvou 13.komnatou nápomocno, http://www.modrykonik.cz/diskuse/nevzdavame-to/potrat-jak-nastartovat-a-zacit-znovu/?page=1622 .

Ciť se u nás příjemně a kdyby cokoli, ozvi se mi. J.
25. bře 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Děkuji za pěkné přivítání :slight_smile:
25. bře 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek