• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - kadakova

4. října 2012 
Ahoj, jmenuju se Tereza, Kaďáková je přezdívka z příjmení za svobodna :slight_smile: Je mi pětadvacet a bydlím v Králově Dvoře u Berouna. Jsem nadšená z těchhle stránek! Máme doma tříměsíční holčičku a hledám nějakou spřízněnou mateřskou duši na občasné poklábosení z okolí Berouna, už jsem založila diskusi, věřím, že právě tady mám reálnou šanci nějakou podobně smýšlející maminku najít :wink:
27. zář 2012 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kadakova Ahoj Terezo, vítej mezi námi na MK i se svým malinkým pokladem :slight_smile: Díky tomu, že je nás tady opravdu hodně, se ti nějakou kamarádku určitě podaří najít! Fórum jsi určitě na toto využila správně, tak držím pěsti! Přeji hezký den a kdyby cokoli, ozvi se mi. J*
28. zář 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kadakova Ahoj, já jsem z Berouna. Bydlím tu teprve 4 roky a nikoho tu neznám. Teď jsem na MD a připadám si tu jako kůl v plotě :slight_smile: Jakou diskuzi jsi založila?
Markéta
4. říj 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Markét, to jsme na tom podobně, bydlím v Králováku od února a taky nikoho neznám :slight_smile: Diskuze se jmenuje Kontaktní rodiče z okolí Berouna :slight_smile:

Terka
4. říj 2012 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek