• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - kajutka

12. srpna 2013 
Ahojte maminky, těhulky, snažilky. Jsem mlada vcelku normální, aspoň myslím:slight_smile:, maminka dvou děti - Viktorka 4 roky. Matěj 1 rok. Před rokem jsme se přestěhovali do Prahy, přesněji Dolní Chabry, takže babičky daleko, kamarádi žádní. Trochu to tady na nás padá. Takže bych touto cestou chtěla najít nějakou fajn maminku se kterou dáme kafčo, pokecáme, vyrazíme s dětmi na výlet, prochajdu či dětské hřiště a taky třeba občas i někam bez dětí a nebo naopak všichni i s rodinami něco podnikneme. Tak pokud je tady někdo takový kdo to má podobné a je reálné se potkat, pište, budeme jenom rádi. Všem přeji krásný nejen tento den.
12. srp 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,ja jsem zde dnes taky poprve.Ay do nedavna jsem bydlela v Praze,ale ted jsem se prestehovala do turnova a do Prahy ted jezdime tak dvakrat-trikrat do mesice.Taky mam dve deti a to dva kluky ve veku 10let a miminko 2 mesice.takze jsem doma a staram se o ty nase ratolesti.
12. srp 2013 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
12. srp 2013 ve 23:00 • mari1912
Tvůj příspěvek