• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - kamkaaa

12. července 2012 
Ahojky,
o modrém koníkovi jsem se dozvěděla od kamarádky.Bydlím nedaleko Brna a mám 5 -letou dceru.Právě to bylo měsíc kdy skončilo moje těhotenství v 27.tt
kvůli odloučení placenty a 14 dní kdy jsem prodělala plicní embolku.Tady hledám nějaké odpovědi jak se z toho všeho nezbláznit a dostat se zpátky "do života"i když je to hodně těžké.
1. črc 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamkaaa Ahoj Kamkooo, vítej mezi námi na MK - ikdyž tě sem přivedla nemilá a bolestivá životní situace, věřím, že mezi námi najdeš takové maminky, které ti dokáží odpovědět na veškeré tvé otázky ohledně zvládnutí tak těžké zkoušky! Je mi líto, co se stalo a držím palce, ať je brzy lépe! :slight_smile: J*
2. črc 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamkaaa ahoj, náhodou jsem tu na tebe narazila, je mi moc líto co prožíváš/ co jsi prožila. Je tu skupina maminek co mají andílky určitě tě "rády" přijmou mezi sebe a pomůžou ti se nezbláznit! Držím palečky a posílám aspoň trochu pozitivní energie..
12. črc 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@diviska Ahoj,děkuji jsi moc hodná.Je to fakt dost náročné i když je to už měsíc a půl,nepřeji to nikomu zažít :(
Průběžně vyřizuji různé papíry na úřadech a to nejhorší mě čeká zítra.Prosím dž palce...
Do skupiny jsem psala je ale uzamčená a ještě se mi nikdo neozval a nepotvrdil že se můžu přidat,tak dál čekám...
12. črc 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamkaaa já myslela tuto http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/zemrelo-mi-dite/ ta podle mě zamčená není. Nemám ale odvahu do ní nějak blíž nakouknout, jen vím, že zakladatelka je skvělá žena, četla jsem její příběh. Držím palce ať brzo vše skončí ( myslím to papírování atd) Ještě je taky www.dlouhacesta.cz bohužel jsem totiž už jednou toto vše hledala kamarádce, ale jí to tenkrát pomohlo a doufám, že třeba i tobě! No ale taky je tu spousta super skupin na pokec, třeba o jídle a tak, abys nebyla jen ve smutných skupinách. Samozřejmě až se na to budeš cítit ..
12. črc 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek