• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - kapulka

11. dubna 2012 
Ahoj, bydlím nedaleko Liberce, mám dceru 14let a dva kluky 8let. Taky dva psy a kočku. Stránky jsem našla náhodou. Snad tu najdu nějakou inspiraci na výlety nebo jen tak pokec.
1. dub 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapulka Ahoj Kapulko, vítám tě mezi nám na MK s tvými ratolestmi :slight_smile: Doufám, že se ti tady bude líbit a kdyby jsi s čímkoli na stránce potřebovala pomoci/poradit, dej mi vědět. J*
2. dub 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jak najdu rychle dnešní diskuse? Vždycky narazím na několik let starou diskusi. Nebo je sice příspěvek dnešní, ale původní otázka je několik let stará.
4. dub 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapulka Najeď si na fórum a dole na přehledu témat dej filtr Nejnovější témata namísto Nejnovější příspěvek :slight_smile:
4. dub 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jennyska Dík, klikla jsem na "otázky", tak se mi zobrazily samé otázky, což je ok. Ten filtr, jak píšeš jsem nějak nenašla. To neva.
4. dub 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to jsou taky starý otázky, koukám. Kde je tedy ten filtr? Nevidím nikde žádné takové nastavení... :frowning2:
4. dub 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kapulka Je to dole pod tím přehledem všech témat. Hned ti to ukazuje podle Nejnovější příspěvek a ty jen klikni na Nejnovější témata.
4. dub 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dávám sem fotky, aby bylo vidět, kde hledám a kde nic nevidím, přestože si mohu oči vykoukat. První dvě fotky jsou ze stránky Forum a třetí ze stránky Modrý koník. Ještě mám hledat jinde?
5. dub 2012 v 00:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. dub 2012 v 00:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já se to asi nedozvím... :frowning2:
11. dub 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek