• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - karrolline

12. června 2011 
Ahoj, jmenuji se Karolína, a je mi 22 let. Přivádí mě sem asi to, že jsem před rokem byla těhotná, ale bohužel to bylo mimoděložní. Při zákroku mi navíc zjistlili, že od narození mi jeden vaječník chybí. tudíž mám jen jeden a ten je hodně poškozen tím mimoděložním. Zřejmě budu muset podstoupit umělé oplodnění. Nyní jsem nastoupila do svého prvního zaměstnání v obchodě s módou, bohužel je tam oddělení s dětským oblečením, takže děti vidím a slyším celý den. Je to hodně náročné na psychiku. Chci co nejdříve mimi, ale musím mít odpracované dny abych vůbec dostala mateřskou. Bývalo mi hodně smutno z toho všeho co se mi stalo. Ale teď při styku s těmi dětmi je to ještě horší. Když dojdu z práce,musím se vybrečet. Pořád to v sobě dusím v práci. Příští týden v sobotu to bude přesně rok co se to stalo, takže mi není do zpěvu. Prostě mě sem přivádí to,abych si mohla ulevit,vypsat se z toho.
12. čer 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karrolline Ahoj, chtěla jsem ti napsat nějaká povzbuzující slova, ale jaksi pořádně nevím co napsat. Takové to univerzální neboj, rychle to uteče a vše dobře dopadne a budeš mít krásné zdravé miminko, ono vypovídat se pomáhá asi nejvíc. Zkus na ty děti koukat jinak, pozorovat jak se chovají a tím se pomalu připravovat na mateřství, které plánuješ. Je to těžké, ale musíš se na to dívat z jiného úlu pohledu, jinak z toho zblbneš.
12. čer 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek