• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - kaschmar

8. ledna 2013 
Ahoj,
bydlím v Brně a jsem na konci 3. měsíce těhotenství. Pocházím z východních Čech, a to už napovídá, že tady v Brně mi bohužel shází ta spřízněná duše, kterou budu o to víc potřebovat v těhotenství. Nenašla by se tady v Brně nějaká těhule, která shání společnost ne jen pro sebe ale i pro to malé? Vlastně to je i důvod, proč jsem se zaregistrovala. Děkuji za jakoukoliv odpověď. Zůza.
28. pro 2012 ve 13:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaschmar Ahoj Zůzo, vítám tě mezi námi na MK! :slight_smile: Jsem ráda, že jsi se k nám přidala, protože jsem si opravdu jistá, že zde někoho na kočárkování, povídání a kávičkování v Brně určitě najdeš! Diskuzí a otázek na toto téma je v našem fóru opravdu hodně, takže stačí jen prohledat a je to. ;) Držím ti palce, ať to bzry vyjde a kdyby cokoli, ozvi se mi. J.
2. led 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, moc děkuji za suprové přivítání, to mám velkou radost, že tady v Brně jsou takové možnosti a budu mít s kým vozit kočárek. Ty máš jak velké mimčo? Kde bydlíš? Z.
5. led 2013 ve 22:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kaschmar Já miminko zatím nemám a bydlím v Bratislavě. Tím, že jsem adminkou těchto stránek, tak tady působím pracovně a také tady už nějaký ten pátek s přítelem žijeme :wink: Už jsi se poohlédla po nějaké té diskuzi maminek z Brna? J.
7. led 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, poohlédla jsem se a už si s pár holkama píšu. Není nad ten skvělý pocit, že člověk není na takové věci sám. Přeci jenom těhotenství a mateřství není žádná brkačka :slight_smile: Měj se krásně a ať pozdravuj krásnou Bratislavu :slight_smile:
8. led 2013 v 15:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek