• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - katerina42

28. září 2012 
Ahoj, jsem Katka, jsem nová a dcera čeká miminko a protože nemá moc možností být na netu, tak já koukám na nějaké starší oblečky a potřeby pro mimi. Náhodou jsem narazila na Vaše stránky a chtěla bych něco nakoupit. Pokud mi někdo poradí jak můžu objednat, jestli můžu mít v balíčku i více věcí, budu ráda. Díky za přivítání a všem hezký den. K.
25. zář 2012 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerina42 Ahoj Katko,vítáme Vás na koníkovi.Pokud se vám něco líbí stačí na zboží kliknout.Pak pod detailem máte zprávu pro prodejce kam napíšete,že máte o zboží zájem.Maminky většinou upřednostňují platbu předem.Pošlou vám pak údaje k platbě.Když si od jednoho prodejce vyberete víc věcí,většinou účtuje jen jedno poštovné.Nakupujte jen u zkušených maminek s kladným hodnocením.Jinak si myslím,že tady nakoupíte krásné věcičky a maminky jsou velmi milé!Mějte se krásně. :slight_smile: :slight_smile:
26. zář 2012 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@citun moc děkuji za info, ještě trošku tápu, ale už čile obchoduji a musím napsat, že všechny mamči se kterými jsem jednala jsou bezva, ještě jednou díky a hezký víkend. Katka
28. zář 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek