• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - katie311

17. března 2013 
Ahoj, jmenuji se Kateřina. Jsem tu nová. O této stránce mi už jistě říkala švagrová, ale teď jsem ji našla, protože jsem hledala stránky se zamlklým potratem, kam bych mohla přispět se svým článkem. Minulý týden jsme totiž přišli s manželem o miminko, právě kvůli této diagnostice. Akorát je škoda, že mě na tyto stránky přivedla právě tato špatná zkušenost.
6. bře 2013 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@katie311 Ahoj, to mě mrzí... Jak dlouho se o mimi snažíte? Já teď čekám, zda se z mého skoro už dvoutýdenního zpoždění ms vyklube těhu nebo problém...
7. bře 2013 v 00:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@zuzamik Ahoj, no snažili jsme se cca od poloviny října 2012, takže to není zase tak dlouho. Držím palce, aby to bylo těhu :wink:
7. bře 2013 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@katie311 Statisticky vzato to dlouho není, ale člověku to dlouhé je, že? My jsme se s přítelem o mimi tak nějak teprve začali vážněji bavit až na přelomu roku a když jsem ho "zpracovala", že se začneme snažit, nepřišly mi menses... Tak uvidíme :slight_smile: Ale děkuji za přání, doufám, že to bude ok...
7. bře 2013 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@zuzamik no nám to nepřišlo ani moc dlouhé, protože jsme to nebrali tak, že se snažíme o mimi, ale že si užíváme sexu. :wink: Spíš teď je to takové dlouhé, ještě jsem ani nesměla do práce, snad v úterý už půjdu, no uvidím v pondělí, co mi řekne doktorka. Snad to tobě dopadne dobře. Stále držím palce :wink:
16. bře 2013 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@katie311 Určitě budeš ok a brzy vám mimi vyjde! :wink: Ono je asi fakt lepší na to moc nemyslet, nechat to plynout... Nám to tentokrát nevyšlo, po 14ti dnech zpoždění jsem dostala nejhorší ms za poslední roky... :unamused: Ale jsme teprve na začátku, takže jsem optimista- ono to vyjde, jen to chce svůj čas :slight_smile:
17. bře 2013 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@zuzamik no o mimi se začneme snažit až někdy v létě, máme to tak doporučené...ale je to škoda, že vám to nevyšlo :frowning2: ....tak snad vám a i nám to vyjde příště... :slight_smile: třeba se sejdeme v nějaké skupině se stejně narozenými dětmi :grinning:
17. bře 2013 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek