• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - katka_83

30. července 2011 
Ahoj, jmenuji se Katka,
a na tento web mě pozvala pingui, když našla na jiném webu moje povzdechnutí si nad nespravedlností života. V červnu tohoto roku jsem přišla o dvojčátka. Selhala mi placenta v 37 týdnu těhu. Nějak se s tím nedokážu vyrovnat. Nechápu, proč se to muselo stát. Mohla jsem je porodit už od 36 týdne, ale moje MUDr. mi říkala, že je to zbytečné vyvolávat porod tak brzy a že ještě počkáme, protože vše je vpořádku a holkám to jen prospěje. No, neprospělo. Když jsem si uvědomila, že necítím pohyby, bylo už pozdě.
Naštěstí mám doma milujícího manžela a dvouletého kloučka Kryštůfka. Je to naše sluníčko a drží nás s manželem nad vodou. Nevím, co bychom bez něj dělali - asi bychom se utopili ve vlastním smutku a bolesti. On je teď naší nadějí a světlem, které nám říká, že není všem dnům konec. A já doufám, že za jeho úsměvy a mokré pusinky se mu budeme moct brzy odvděčit. Jak jinak než dalším sourozencem.
30. črc 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katuš,nad tvým příběhem se mi hrnou slzy do očí,to je opravdu krutá rána a nedovedu si představit,jak se s tím člověk vyrovnává,ale musí,jak jinak.Někdy je život opravdu nespravedlivý a člověk pak přemýšlí,proč se to muselo stát zrovna jemu.Hlavně si nic nevyčítej.Kdyby se to aspoň stalo na začátku a ne na konci těhotenství,ale to už nejde změnit.Tak načerpej sílu a pořiď Kryštůvkovi co nejdříve dalšího sourozence,to je asi nejlepší lék.Časem vše přebolí,aspoň že máte malého a zažíváte hodně štěstíčka s ním.Chce to čas.Víš,já znám zase opačný případ,před rokem mi zemřela blízká kamarádka a zůstali po ní 9 měsíční dvojčátka a 16 letý syn,dodnes jsem se s tím nevyrovnala a nechápu to,ale bohužel ani nezměním.Přeju hodně sil,bude zase dobře,neboj.Tak snad jsem ti poslala aspoň trošku té pozitivní energie.
Drž se holka.Pája
30. črc 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. črc 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek