• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - katkalakoma

24. května 2013 
Ahoj jmenuji se Katka a sem v části obce litovel na Olomoucku.Už 2 roky mám syna a po roce se nám podařilo abych otěhotněla .ted sem ve 4 měsíci a začátky sem prožívala pouze u záchodu a nebo u kbelíku nevěděla sem si vůbec rady.Zhubla sem 10kg za necelé 2 měsíce a až ted mi začíná být líp.Jím konečně obědy a má každou chvíli hlad .Ted i od lidí slýchávám že nemám malého tahat abych nepotratila a těžké kyblíky taky že je to nebezpečné tak si říkám že mě tady možná někdo poradí jak a co tedy můžu a co ne.
15. kvě 2013 ve 20:22  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katko, vítej na Koníkovi :wink: Gratuluju k očekávání druhého potomka :slight_smile: Co se týká chování-tahání syna popř. těžkých předmětů, já osobně bych se toho bála (nejen kvůli mým problémům se zády), ale kolem sebe vidím těhulky i měsíc před porodem, který nosí-chovají svoje děti (i tříletý)... Určitě tady v diskuzích najdeš zkušenosti a rady ostatních... Určitě ti řekne názor i tvůj gynekolog... Držím palce, ať jsi i s "bříškem" zdravá a vše je OK :slight_smile:
24. kvě 2013 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek