• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - kattarina27

13. března 2012 
Ahojky. Jmenuji se Katka, je mi 27 let a před 9 dny se mi narodila dcerka Terezka. Na tyto stránky mě přivedl můj problém s kojením. Potřebovala jsem nějakou radu, jak na bolavé,popraskané a krvácející bradavky. Každé kojení je pro mě utrpení. Díky vašim komentářům se mi trošku ulevilo, že v tom nejsem sama a hned jsem zkusila pár tipů a ty mi trošku pomohly.
A pokud bych mohla dát nějaké téma, tak by mě zajímalo, od kdy jste se svými narozenými drobečky chodili ven. Právě řeším, jestli už mám jít zítra na procházku, nebo jestli to ještě není brzy. Byla bych ráda, za každý příspěvek. To je o mě zatím vše.
Přeji vám krásný zbytek dne :wink:
11. bře 2012 v 18:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kattarina27 Ahoj Katko, vítám tě i s Terezkou na našich stránkách MK, které jsou plné rad, tipů, dobré nálady a mnoho dalšího, co se ti snad bude mezi námi líbit! :slight_smile: Jsem ráda,že ti hned nějaké tipy pomohly s tvým trápením a poradím i tvou další otázku hledat nejdříve přes vyhledávač ve fóru a poté třeba, když nic nenajdeš, zkusit téma založit nové :wink: Měj se fajn, J*
13. bře 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kattarina27 Ahoj, já jsem s malou šla ven už 5. den po narození. Nebála bych se toho.
13. bře 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek