• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - kattynka87

14. února 2013 
Ahojky,jmenuji se Katka,je mi 25let,jsem ze Slovenska,ale bydlím tady v Cechach uz pres 6let.Bydlím nedaleko Ceskyho Krumlova.Mam petiletou holcicku Adrianku,je to nase zlobidlo :slight_smile: .Ted jsem podruhe tehotna a jsem v 6mesici a vcera mi zjistili tehotenskou cukrovku. :frowning2: Jsem z toho tak trochu nestastna,protoze ma mamka kdyz cekala mne,tak ji dostala taky a dotetka si picha inzulin 4xdenne,tak se toho bojim abych taky tak nedopadla. :frowning2: Nasadili mi dietu ve ktery muzu zbastit jenom 250gramu sacharidu za den,tak si to ted vsechno peclive pocitam,a mam pocit,ze je to strasne malo a osizuji akorat mimco.V utery musim nastoupit do nemocnice na hlidani cukru v krvi a kdyz vsechno dobre dopadne poslou mne domu,tak budu tomu verit aby bylo vsechno ok. :wink:
12. únor 2013 v 09:06  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kattynka87 Ahoj Katko, vítám tě mezi námi na MK jak s tvou Andriankou, tak také malým pokladem v bříšku :slight_smile: Témat na těhotenskou cukrovku tady pár je a já věřím, že ti vše dobře dopadne! Držím ti palce, ať to zvládnete oba na jedničku a kdyby cokoli, ozvi se mi. J.
14. únor 2013 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek