• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - kazy

22. července 2012 
Ahoj, jmenuji se Kateřina, je mi 28 let a s mým báječným mužem máme (zatím) dva kluky. Na tyto stránky jsem se dostala přes odkaz na překladatelku článků od Naomi Aldort. Její výchovný koncept mne velmi zaujal. Už dlouho totiž řeším výchovné nesnáze s naším starším synem, a už nějakou dobu chápu, že problém nebude tak úplně v něm. Nehodlám jen slepě následovat něčí "učení", hodně čtu a skládám si obraz té výchovné cesty, po které bych se chtěla vydat. Proto bych od vás potřebovala poradit, kam zařadit dotaz či podnět k diskuzi na výchovné směry, konkrétně na srovnání výchovného konceptu zmiňované N.Aldort (autorky knihy Vychováváme děti a rosteme s nimi) a Kurzu efektivního rodičovství, kterého bych se mohla (v koncentrované týdenní verzi) zúčastnit. Mám ale jen pár dní na to se rozhodnout, zda pojedu, tak mě zajímá, na kolik jsou si tyto dva směry podobné či rozdílné. Kam s títmo dotazem??? Díky za odpověd a uvítání:slight_smile:
21. črc 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj já se jmenuju Sára je mi 21 a se svým snoubencem čekám dvojčata první :slight_smile: jsem v 7 měsíci a už se moc těšíme ale trochu se bojím porodu protože jsem baculata a doktoři mi řekly že budu rodit císařem a to já sem nechtěla já sem chtěla rodit do vody tak uvidím a myslím že ta výchová ti pomůže tak ahoj Sára
21. črc 2012 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@harichova ahoj.císař u dvojek...podle mě dobrá ,možná nejlepší volba...věř lékařům :wink: :wink: a ničeho se neboj.
22. črc 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kazy ahoj, určitě se přidej do diskuse Respektovat a být respektován, tam se to točí kolem myšlenek, ketré vedeš:slight_smile:. Budeme rádi:slight_smile: Tady je odkaz.
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/respektovat-a-byt-respektovan-libi-se-vam-tato-kniha/?page=last&post=last&lastref=it
22. črc 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gammaray díky ty jsi taky rodila císařem dvojčata a nebo né ale už se těším až to budu mít zasebou moc díky ahoj Sára Tymichová
22. črc 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek