• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - keytynka

14. června 2012 
ahojky, jmenuji se Kristýna. Jsem z Hlučína (mezi Ostravou a Opavou) a letos mi bude 24 let. Na tyto stránky mě přivedlo mé těhotenství. Jsem ve 13. týdnu a termín porodu mi vychází kolem 22. prosince. Toť něco málo o mě.... :D
13. čer 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@keytynka Ahoj Kristýno, vítej mezi námi na stránce MK, která je plná rad, tipů a dobré atmosféry :slight_smile: Gratuluji ti k těhulkování a držím pěsti, ať jde vše dle tvých představ! Měj se u nás fajn a kdyby cokoli, ozvi se mi. J*
14. čer 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@keytynka ahojky taky tě tu vítám Kristy.. určitě se ti tu bude líbit já jsem tu už šestým rokem ...a pořád je to tu fajn,prožívala jsem tu svoje první těhotenství a ted i druhé je to super se s někýmm poradit podělit se o radost s rostoucího bříška,hodně ti tu holky i poradí... vidím že máš termin kolem vánoc :slight_smile: můj syn se narodil přímo na štědrý den :grinning:
doporučuji ti navštívit nějaké téma s termínem porodu v prosinci,budete si rozumět s ostatníma těhulkama se s tejným termínem,
tak ať se ti tu líbí :wink:
14. čer 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj, děkuji..jen co se tu trochu rozkoukám, nemám zatím moc času sedět na internetu, tak se někam připojím... :D
14. čer 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek