• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - khailey

28. ledna 2014 
Ahojky všem maminkám ! :wink: Jmenuji se Caty, je mi 42 let, mám jednoho dospelého syna a dva malé kluky, 4 letého a 1 rok+4 mes, t.č. jsem na MD. Cítím se moc sama a taky si nevím rady se svými problémy. Na tuto stránku jsem narazila náhodou, když jsem hledala diskuze s podobnýma problémama. Bydlím sama s detma u rodičú v jednom pokoji, což se alespoň doufám již brzo zmení. Jsem v složité životní situaci a nemám o tom komu ríct. Ráda bych slyšela i nezávislé názory jiných lidí. Mám spoustu otázek, na které hledám odpovedi a doufam, že snad tady je najdu. Byla bych vďečná i za nejaké kamarádky, jelikož jsem porád sama. Teším se na Vás ! :slight_smile:
23. led 2014 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@khailey
Ahojky,vítám Tě :slight_smile: .Jak tak čtu tak určitě tvá situace není zrovna jednoduchá,ale určitě se vše vyřeší :wink: ,ikdyž né hned třeba ale časem určitě.Klidně napiš ,pokud budu vědět ráda poradím nebo napíši svůj názor :wink:
Míša
24. led 2014 v 08:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moc dekuji
24. led 2014 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
není zač tak piš :slight_smile: khauley
24. led 2014 v 09:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj:slight_smile: Taky to teď nemám úplně růžové. Bude fajn si o tom s někým popovídat a i se vzájemně podpořit. Věřím, že jednou se všechno v dobré obrátí:slight_smile:))
27. led 2014 ve 20:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pište holky :slight_smile:
28. led 2014 ve 14:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek