• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jsem tady nová - kjnh

1. února 2013 
Ahoj, je mi 31 a mam ted 2 dite,Dominika-3 roky a ted Denisu 5 mesicu. Jsem tady protoze mam trapeni s Denikou a nak tak doufam ze mi nekdo poradi :slight_smile: nechce pit MM ani UM a uz se asi zblaznim. Tak ze jsem tady :wink:
28. led 2013 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@kjnh ahoj, navrhuju poradit se s dětským lékařem :slight_smile: v 5 měsících je ještě dost maličká na alternativní mléčnou výživu. A to jako odmítá lahev? Zkusilas tvarovaný hrneček nebo lžičku? Kamarádky holčička nechtěla prso, tak od dvou měsíců dostávala mm ze lžičky a v půlroce normálně z hrnku.
28. led 2013 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj,musim to zatukat ale zacina se to zlepsovat, nechci to zakriknout!!!!
nechce flasku,vcera jsem zkusila ze ji proste necham vyhladovet! ve 12 jsem ji nakojila ( no tech jejich 5-7 min,veme si tak 100 ml max :frowning2: ) a ze proste pude na sunar! cely den ji to bylo uplne jedno ze nema mliko,zacala rvat jen kdyz jsem ji zkusila dat flasku. samozrejme jsem to v 20:00 nevydrzela a dala ji prso. hlavne nevim jak dlouho ji muzu nechat bez mlika,aby treba nebyla dehydratovana nebo neco..... u doktorky jsme byly jdem na kontrolu 11.2. lzicku jsmem zkusila i strikackou jsem to do rvala kdyz bylo nejhur,to kdyz nechtela ani prso. proto ze to trva uz prez mesic a pul. ale ten hrnecek jsme nezkouseli. no ale jak rikam je to trosisku lepsi tak uvidime, bud ji to staci nebo nevim co dal!
1. únor 2013 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek